Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Christina Milian dojrzała i piękna... Chce wrócić na muzyczny top [ZDJĘCIA]

25 listopada 2015, 00:20
Zestaw zatytułowany "4U" ukaże się 4 grudnia. Utworem promującym wydawnictwo jest "Like Me". W nagraniu wokalistkę i aktorkę wspiera Snoop Dogg. – To jeden z bardziej chwytliwych numerów na płycie, piosenka, z którą łatwo się identyfikować – tłumaczy Christina Milian. – To kawałek, który mówi jestem pewna siebie, prawdziwa i wyjątkowa. Na EP-kę "4U" trafią również nagrania "Liar", "Rebel" i "Do It" z Lil Wayne'em.
Zestaw zatytułowany "4U" ukaże się 4 grudnia. Utworem promującym wydawnictwo jest "Like Me". W nagraniu wokalistkę i aktorkę wspiera Snoop Dogg. – To jeden z bardziej chwytliwych numerów na płycie, piosenka, z którą łatwo się identyfikować – tłumaczy Christina Milian. – To kawałek, który mówi jestem pewna siebie, prawdziwa i wyjątkowa. Na EP-kę "4U" trafią również nagrania "Liar", "Rebel" i "Do It" z Lil Wayne'em. / Instagram
Christina Milian po dekadzie milczenia postanowiła wrócić na scenę muzyczną. I chce to zrobić z pomocą Snoop Dogga. 34-letnia wokalistka zapowiedziała właśnie premierę swojej EP-ki.
Reklama
Reklama
Tematy:
Dziadek z przypadku Christina Milian 4 U Snoop Dogg American Music Awards 2015

Powiązane

Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama