• ~antyvideoklip
  (2011-02-15 01:06)
  Wg mnie Rihanna nie powinna nic otrzymać!!! ona jest popsuta do szpiku kości!!!
  nie prezentuje swoją osobą nic poza wyuzdanym erotyzmem i golizną! bez wstydna dziewucha!
  Dlaczego tak mało jest prawdziwych video-klipów uruchamiających naszą wyobraźnie takich jak np Michaela Jacksona?
  W obecnych czasach wszystkie sa takie same... Te za przeproszeniem panienki wyuzdane do granic możliwości, wijące się wokół niewidzialnego kija !!!
  Czy w dzisiejszych czasach naprawdę tylko to się liczy bo w przeciwnym razie nikt nie kupi płyty...? Moim zdaniem jeśli ktoś potrafi śpiewać i robi to dobrze to obejdzie się bez nagości w teledyskach czy na scenie.
  Taki artysta jest dla mnie cenniejszy i o wiele więcej wart niż pierwsza lepsza lafirynda, która wskoczyła na listy przebojów bo pokazała 3/4 własnego ciała...
  doceńmy wreszcie prawdziwe gwiazdy, a nie skandalistki, które we wszelaki sposób oczyszczają w studio Płyty a na koncertach robią chałę!!! Bo takową robi właśnie Rihanna!
 • ~anonim
  (2011-02-15 01:13)
  Dlaczego nie ma takiej kategorii jak inteligencja i sposób wypowiadania się???
  bo co??? zbyt dużo pseudo gwiazdek by odpadło, czy nie byłoby kogo nominować bo większość to zepsute panny!!! Myślę, że już gorszej wiochy nie można zrobić!!!
 • ~On30
  (2011-02-15 01:16)
  gorszego dna w życiu nie widziałem!!!

  Pusty zadumany w sobie babsztyl, który nic więcej poza czubkiem własnego grubego nochala nie widzi!!!
  Babmus!!!
 • ~videokliprulez
  (2011-02-15 18:48)
  wypowiedzi typu: "dobrych klipów już nie ma", nic tylko golizna i wyuzdane panny", świadczą nie tylko o kondycji klipu jako gatunku, ale, i chyba przede wszystkim, o ignorancji osób takie opinie głoszących. polecam teledyski takich reżyserów jak j. glazer, m. gondry, cunningham. wiec szanowny/a pani/e antyvideoklip, propnuje poznać temat, zobaczyć coś więcej, niż teledyski Michaela Jacksona i Rihanny, a wtedy wypowiedzi pana/pani będą czymś więcej niż jakże ograniczoną pani/ pana wizją na temat tego jak dziś wideoklip wygląda.
 • ~Cocaina
  (2011-02-16 22:04)
  ~antyvideoklip Rihanna ma ładne ciało i się nim chwali , to nic złego (pan/pani zazdrości po prostu tego) ''W obecnych czasach wszystkie sa takie same'' wcale że nie, każda gwiazda jest inna ( a że pani/pan ich nie zna to nie może ich oceniać ) . Bo moim zdaniem każda doceniająca siebie kobieta pokazuje swoje atuty. ''pierwsza lepsza lafirynda, która wskoczyła na listy przebojów bo pokazała 3/4 własnego ciała''' - one nie wskakują , bo w teledysku pokazały ciało tylko dlatego ,że ich muza podoba się ludziom . Rihanna nie potrzebuje skandali , żeby być naszczycie , bo ona już jest the best i nic więcej nie potrzebuje .
  Pozdrwowienia do ~antyvideoklip Cocaina ; D
 • ~Dorota
  (2011-02-17 11:13)
  Bruno Mars zasłużył na więcej!!!
 • ~Madzia.;)
  (2011-02-23 14:18)
  OMG Bruno Mars nielubie go on niepowinien dostać tej nagrody tylko Eminem jest duuużo lepszy od niego (moim zdaniem).!!
 • ~gall
  (2011-02-27 20:17)
  no tak bo eminem to faktycznie NAJLEPSZY WYKONAWCA POP..
 • ~DinX
  (2011-03-04 08:18)
  Kto dostał grammy już wiemy. A kto dostał śpiewammy?
 • ~Martula2323
  (2011-03-07 12:27)
  Em powinien zgarnąć wszystko :D :p
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.