• ~qwerty
    (2011-07-24 00:45)
    a kto to widział, żeby kwiaty i znicze na ulicy kłaść! niedozwolone jest śmiecić w miejscu publicznym! Chyba potrzeba pani prezydent Gronkiewicz-Waltz w tym Londynie, żeby POrządek zaprowadziła, jak się należy! To nie to co te angielskie gentlemany niedorobione!...
  • ~fanAMY
    (2011-07-24 11:59)
    haha. w ogole czy ty sie czlowieku slyszysz. widac ze nie znasz sie na dobrej muzyce. chyba ze sluchasz disco polo. pozdro. ;/
  • ~cino
    (2011-07-24 12:58)
    szkoda laski fajnie spiewala :(
  • ~Genialny głos Amy
    (2011-07-24 13:18)
    Biedna Amy, bardzo szkoda dziewczyny, nie potrafiła poradzić sobie w tym świecie, to strasznie przykre, łzy spływają do gardła.
    Świeć Boże nad Jej Duszą.
    Muzykę zostawiła nam prawdziwą, boską. Szkoda, że więcej nic nie zaśpiewa.
  • ~wiola89
    (2011-07-24 13:46)
    [*]
  • ~świat ogłupiał
    (2011-07-24 13:51)
    jak Grechuta zmarł 5 lat temu to ledwo to zauważono a ćpunów sie wynosi na piedestały. chore.
  • ~masowalultura
    (2011-07-24 13:52)
    MP3 uszkodzeni wyja jak po Lady Di, zaczyna sie porownywanie z Hendrixem.
    Joplin a malo kto wie ze gdyby nie pochodzenie artyski i zwiazane z tym uklady nikt nigdy by o niej nie uslyszal, tym bardziej ze 100 x lepsi muzycy bez najmniejszych szans spiewaja i graja w pokatnych klubach NY czy Londynu.
  • ~pol
    (2011-07-24 13:56)
    szkoda człowieka,ale sama wybrała takie życie.
  • ~wil
    (2011-07-24 14:00)
    narkomani i pijacy tak kończą.
  • ~Genitaliusz
    (2011-07-24 14:14)
    Jak umiera porządna osoba , porządny artysta to cisza i spokój.
    Jak umarła ta narkomanka to bedzie to klepane przez conajmniej miesiac.
  • ~manu
    (2011-07-24 14:14)
    teraz z dżeksonem sobie śpiewa tak kończą leko-narkomani
  • ~chuda
    (2011-07-24 14:25)
    dala sobie zloty strzal tym razem w dziesiatke
  • ~H.G.W.
    (2011-07-24 14:56)
    P.O.rządek ma być .
    Żadnych kwiatów .
  • ~kk
    (2011-07-24 15:19)
    To był jej wybór.
  • ~motylek
    (2011-07-24 15:22)
    Taka sobie piosenkareczka.Jako człowiek i kobieta - kompletne dno.
    Nie pojmuję dlaczego informacja o tym epizodzie nie schodzi z pierwszego miejsca z poważnego zdawałoby się portalu.
  • ~Kajen z Chorzowa
    (2011-07-24 15:37)
    teraz odpocznie od swoich demonów, lęków. Szkoda, że nie mogliśmy pomóc. Jest taki filmik na you tube gdzie ona idzie pośrodku aut , w obecności kamer, czasami z kimś podejmując kontakt. ludzie zawsze byli obok niej, patrzeli na nią , ale zawsze pozostawał taki jeden metr samotności. Chyba jej talent stał się jej przekleństwem.
  • ~xenia
    (2011-07-24 16:09)
    panie motylek
    czy jest pan kompletnie gluchy ???
  • ~lorak_b
    (2011-07-24 17:22)
    Rewelacyjny głos, ale sukces ma swoją cenę. Nie radziła sobie ze stresem i problemami, a narkotyki przyniosły przykre w skutkach rozwiązanie.
  • ~Maciej
    (2011-07-24 18:35)
    Była wspaniałą artystką. Niech spoczywa w pokoju
  • ~Kasia
    (2011-07-24 20:33)
    wielka szkoda---piękny porywający za serce głos i ... nikt jej skutecznie nie pomógł aż... sama sobie pomogła. Takie talenty to rzadkość .

Może zainteresować Cię też: