• ~To tyle w tym temacie
    (2011-09-18 12:33)
    przyjechal, zaskrzeczal, i pojechal.
  • ~vv
    (2011-09-18 14:05)
    bylo cudownie
  • ~atoria
    (2011-09-18 14:08)
    Byłam tam, George jest wspaniały! Dziekuje za piekne wrażenia!
  • ~Stołkowa
    (2011-09-18 14:35)
    UWAGA WAŻNE!!!
    kto nie był na koncercie George`a Michaela niech nie żałuje . Zero spontanu ,zero kontaktu z publicznością ,zero znanych piosenek , wszyscy spali. To co mówią w radiu ZET(oficjalny patron koncertu), to wielka ściema.Ludzie,zreszta ze mną na czele za bardzo zasugerowali sie "LIVE IN LONDON", a tu WIELKIE rozczarowanie niestety.
  • ~magda
    (2011-09-18 15:27)
    Było cudnie , magia !!! a dla tych którzy twierdzą , że było nudno .. trzeba było zerknąć na nazwę trasy " SYMPHONICA " a więc dla mnie było jasne , że będzie to raczej występ bardziej liryczny :) Było cudownie !!!
  • ~zoz
    (2011-09-18 15:43)
    Do "Stolkowej" tak sie pisze bzdury jak sie nie wie na co sie kupuje bilety.
    nazwa trasy to george michael symphonica.jak nazwa sugeruje ze trzeba sie z tym liczyc ze utwory beda spokojne wywarzone.
    trzeba bylo kupic bilety na jakies techno a nie pisac pierdul.koncert byl bardzo udany.
  • ~anita
    (2011-09-18 16:32)
    Nie można porównywać tego koncertu do Londyńskiego gdyż koncert SYMFONICZNY jak wskazuje nazwa jest koncertem lirycznym, nastawionym na bllady. G.M. pokazał jaka ma skale głosu, ludzie byli zachwyceni i świetni się bawili, wspaniałe doznanie artystyczne
  • ~shub
    (2011-09-18 16:55)
    zoz ma swieta racje, to mial byc koncert z udzialem orkiestry symfonicznej a nie dj bobo, koncert swietny, i tak sie zdziwilam ze zaspiewal wiazanke chyba dla publiki swoich przebojow . skala glosu piekna nawet russian roulette chyba lepiej niz rihanna.
    a " last christmas"? hehe za 2 miesiace nam obrzydnie.
  • ~jolka
    (2011-09-18 17:42)
    Michael kocham cie od 20 lat!!!j Jesteś przecudowny!!!
  • ~alicjaw
    (2011-09-18 18:13)
    cudowny koncert. Stadion, nagłośnienie i cała oprawa rewelacja!! A sam George pozostanie moją miłością do końca życia. Jego głos nie ma równych - geniusz.
    Stołkova a Ty byłaś czy tak z nudów bredzisz?!
  • ~olusia
    (2011-09-18 19:55)
    Było wspaniale. Cudowne dwie godziny, szkoda, że tak szybko minęły. Wspaniały, perfekcyjny poprostu rewelacja.Pogoda też dopełniła atmosferę.
  • ~bee
    (2011-09-18 20:54)
    Niesamowity, wspaniały, klimatyczny koncert! Warto było zobaczyć i usłyszeć. Wrażenia niepowtarzalne!
  • ~muzyk
    (2011-09-18 21:38)
    George nie zawiódł ALE dobór repertuaru nie ciekawy sporo osób przysypialo. W klasycznych symfoniach do czego nawiązuje tytuł trasy George po częściach wolnych są części szybkie wesołe a George za bardzo się skupił na wolnych balladach .
  • ~maxi25
    (2011-09-18 21:40)
    A ja przyznam troszkę racji Stołkowej. "Syphonica"nie musi oznaczać niemal dwu godzin liryki. Mam wrażenie ze słuchacze naszego sektorka mieli podobne odczucie. Symfonicznie można zaaranżować cały stos hiciorów!!! Byc może na początku nie potrzebnie obiecał , ze będziemy mieć jeszcze okazje pośpiewać i potańczyć- doczekaliśmy się w ostatnich minutach składanki, której moim skromnym zdaniem nie można nazywać bisami ( wieści rożnych mediów) gdyż jest to element każdego koncertu tej trasy. Generalnie pięknie, profesjonalnie-wyspieeeeeeeeeeeeeeewana każda nuta-niesamowicie!!! Raczej FORMA dopisuje !!! ;-) Podsumowując oczekuje na kolejny przyjazd Georga do Polski- na koncert wybiorę się na pewno m.in. żeby posłuchać careless whisper, która chyba wszyscy przyznamy jest balladą na miarę niejednej orkiestry symfonicznej, a nie przeszyła nas dreszczem podczas wczorajszego wieczoru ... :-( I nie ważne czy koncert będzie zaplanowany w wersji rock'n'pop czy orkiestrowej .
  • ~JA
    (2011-09-18 23:27)
    Bylem, podzielam zdanie Stolkowej. nuda nuda nuda
  • ~mlody
    (2011-09-18 23:45)
    najlepszy piosenkarz świata,najcieplejszy głos...cholera ********* gość:))))
    Moja zona kocha Go-a ja jakoś nie jestem zazdrosny...bo tez go kocham???
  • ~re ~mlody
    (2011-09-19 07:09)
    ~mlody2011-09-18 23:45
    najlepszy piosenkarz świata,najcieplejszy głos...cholera ********* gość:))))
    Moja zona kocha Go-a ja jakoś nie jestem zazdrosny...bo tez go kocham???

    Podobno to homoseksualista dlatego nie dziwie się, że nie jesteś zazdrosny o żonę, a czy ona jest zazdrosna o ciebie?
  • ~Technika pomogła
    (2011-09-19 07:12)
    Śpiewał z plejbeku, dlatego nie fałszował.
  • ~nie byłem tam
    (2011-09-19 07:14)
    Nie byłem tam , bo drogo, wolę kupić płytę , bo taniej i zawsze coś pozostaje w szufladzie.
  • ~re JA
    (2011-09-19 07:17)
    ~JA2011-09-18 23:27
    Bylem, podzielam zdanie Stolkowej. nuda nuda nuda

    Nic się nie działo zupełnie jak w polskim kinie.

Może zainteresować Cię też: