• ~Kamila
    (2012-02-21 19:49)
    Ciekawa jestem ile dała pieniędzy temu mężczyźnie, który z nią przyszedł...Jak myślicie?
  • ~Lalkarz
    (2012-02-15 10:03)
    A ta baba to z wosku czy z plastiku? Bardziej przypomina mi wosk... bo ma taki ładny połysk. Pewnie dzieło chińskich rączek.
  • ~Idzie tak jakos niezdecydowanie
    (2012-02-15 01:04)
    Ale ten CZERWONY KAPTUREK jest jakos dziwnie przestraszony ...
  • ~AGA
    (2012-02-14 19:59)
    TAKIE IDIOTYZMY ...
  • ~~ Sylwia
    (2012-02-14 17:38)
    Występują w barwach NARODOWYCH . Tak jak w kościele POLSKIM z żoną Sylwester Bigaj .
  • ~nic wam w to
    (2012-02-14 10:48)
    Kardynale Wojtyla!!! Hhahahaha
  • ~Authore
    (2012-02-14 10:06)
    Ciekawe, że boi się ona przyjść z gościem przebranym za rabina. A to by dostała za swoje, że by się do końca nie mogła pozbierać, cha, cha ... .
  • ~re ~lassel
    (2012-02-14 09:38)
    ~lassel2012-02-14 09:09
    Niewiedza, głupota, tępota i wtórny analfabetyzm triumfuje wśród młodych na całym świecie.

    Jeżeli tak, to zamiast obrażać oświeć nas swą wielką wiedzą :))). Do tępoty i głupoty przyczyniasz się również i ty :(.
  • ~lassel
    (2012-02-14 09:09)
    Media stały się pierwszą władzą na świecie - kiedyś ludzie też malowali ściany w jaskiniach, właśnie zbliżamy się do tej epoki, tzn. ludzie już nie porozumiewają się rozumem tylko przekazem wizualnym, a szczególnie za pomocą piktogramów. Niewiedza, głupota, tępota i wtórny analfabetyzm triumfuje wśród młodych na całym świecie. Te dziwadło w czerwonym worku myśli zapewne, że jest bardzo pomysłowa i inteligentna zarazem.
  • ~Rozumię ją
    (2012-02-14 08:52)
    Sam bym chciał przyjść gdzieś z papieżem, bo papież to jest siła. Dlatego rozumiem tęsknoty młodej dziewczyny.
  • ~kaz
    (2012-02-14 08:48)
    Przecież to babsko wygląda jak manekin.
  • ~???
    (2012-02-14 08:45)
    Skandal na Grammy – Nicki Minaj przyszła z papieżem

    Ale z którym papieżem? Czy tym obecnym ,czy z jakiś przebierańcem?
  • ~marmara
    (2012-02-14 08:35)
    A dlaczego nie z Mojżeszem?! Podróbka papieża też jakaś kretynowata podobnie jak Nicki Mintaj czy jak ją zwą!
  • ~marmara
    (2012-02-14 08:28)
    Ale kretynka!
  • ~RC
    (2012-02-14 08:19)
    jakim papiezem toc to sw Mikolaj tylko mu sie ubranko w praniu lekko wybielilo no i gdzies pastoral zostawil..a wy sie czepiata MIKOLAJA, ze bez prezentow lata!? jak tak mozna
  • ~~ANDZIA~
    (2012-02-14 07:55)
    Tam Już IM wszystkim tym (śpiewaczkom) "odwala" :) Jak się nie zapije Taka na śmierć? , to błażni Inna z papieżem. Za dużo kasy w d...ie mają ,kiedy inni głodują.,( jak w Afryce np.)Potem cel życiowy im zanika i małpują ONE takie ekscesy jak powyżej..Zgnilizna Zachoduuu !! :(
  • ~Jan Stańczyk
    (2012-02-14 07:52)
    A co tu komentować. Na głupotę nie ma rady !
  • ~czytajacy Ewangelię i nie tylko
    (2012-02-14 07:45)
    A co ma Bóg do papieża? Poczytajcie trochę Biblii
  • ~Jot57
    (2012-02-14 07:20)
    Powaliło durną babe
  • ~buła
    (2012-02-14 06:22)
    kolejna kobietoidiotka. Kobiety strasznie schodzą na psy.

Może zainteresować Cię też: