• ~emik
    (2012-02-13 14:32)
    IDIOTKA i nic wiecej.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-02-13 14:35)
    Sw.Piotr nigdy papiezem nie byl ,tej pozycji Bog nie ustanowil ,ani Jego Syn Jezus Chrystus.Papiez ( ojciec ) a z jakiej racji ?.Co na to mowi biblia -zakazuje tytulowania tym kogokolwiek z ludzi na ziemi.Bal maskowy , a ze sciagniety z kabaretu starszych panow w kieckach watykanskich to inna sprawa.Obojetnie lewy czy prawy papiez nie maja mocy czynienia cudow.
  • ~antymoher
    (2012-02-13 14:35)
    HWHAHAHAAA

    ale dowalila KATOLOM !!!
  • ~Jegor
    (2012-02-13 14:52)
    Ale głupi ci czarni i amerykanie. Wypełzła z zatęchłego slamsu. Beztalencie kamufluje skandalami. Idioci bez szkoły w zachwycie, miota nimi jak szatan!!!
  • ~Jan Przeciwpancerny
    (2012-02-13 14:57)
    Cenzopapa tak bardzo mainstreamowa
  • ~widz
    (2012-02-13 15:00)
    Patrzę i konstatuję: PARA IDIOTÓW
  • ~Genitaliusz
    (2012-02-13 15:00)
    Ta kobieta to ******
  • ~elf
    (2012-02-13 15:01)
    Jak już smaku nie ma (...) to coś mocno szwankuje .
  • ~zenek
    (2012-02-13 15:05)
    wstretna czarna malpa
  • ~ixi
    (2012-02-13 15:18)
    Jakas taka cieżka z gara wiec co sie dziwic
  • ~ja 43
    (2012-02-13 15:19)
    dobre !
  • ~Znajoma2
    (2012-02-13 15:44)
    do antymoher- nie dowalila Katolom tylko sama sobie dowalila. Pokazala jak ma malo w glowie tak jak i ty. Katole znaja swoja wartosc religijna i taka mala osoba nie zakluci niczyjej wiary.
  • ~Christoos
    (2012-02-13 15:47)
    Widzę tu błąd.Ci z Watykanu zdecydowanie wolą chłopców i dzieci, kobiety są dopiero na odległym miejscu dla tych nielicznych którzy tam zbłądzili.
  • ~dfsa453
    (2012-02-13 15:52)
    no i dobrze. nawet jesli to kara boska. ******* dziękujemy. lady gadze też, choćby się ****** wysmarowała i założyła na głowę krowi placek...
  • ~Seba
    (2012-02-13 16:03)
    JP2GMD
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-02-13 16:05)
    Prosze pokazcie w biblii miejsce gdzie opisany jest taki ubior sw.Piotra,kto zwracal sie do Piotra per ojcze swiety ?.Sw.Piotr Apostol za swego zycia w imie Jezusa Chrystusa dokonywal cudow,wskrzeszen zmarlych.Gdzie to maja wspolczesni papieze ?.Wlasnie te przebieranki sa hipnoza dla ludu.
  • ~amen.
    (2012-02-13 16:17)
    Zwykla prostytutka,a nie zadna artystka,
  • ~mietek
    (2012-02-13 16:25)
    A dlaczego nie przyszła z facetem przebranym za Rabina? Ładny czarny kapelusz, długie loczki. Też byłoby zabawnie, czyż nie?
  • ~Głowonóg
    (2012-02-13 16:31)
    Ciężki los artysty. Wystawić gołą d.pe to już za mało, żeby zaszokować. Co tu k.a jeszcze wymyślić żeby zaistnieć? Suknia z mięsa już była, gołe d.py i c.cki też. Jak tak dalej pójdzie to szokiem będzie jak się który za normalnego ludka przebierze.
  • ~Bambo
    (2012-02-13 17:10)
    A moze by tak bambus przyszedl z prorokiem Mahometem?. Ciekawe co by sie dzialo.

Może zainteresować Cię też: