• ~Piotrek, fan Sławka.
  (2012-03-06 22:00)
  Przepraszam ale pan Skawiński nigdy nie był liderem zespołu KOMBI. Jego liderem i założycielem był pan Sławomir Łosowski, który notabene dalej tworzy i koncertuje, ale teraz już pod marką "Łosowski". Dociekliwi sobie poszukają. Polecam, bo warto.
 • ~Grajek
  (2012-03-06 14:58)
  Na tym błekitnym stracie to chyba jeszcze w Skawalkerze z Łukaszewskim śmigał... Dobry kierunek, ile można śpiewać o głupotach. Ale rozumiem, Kombii to marka, a życie tanie nie jest. Nareszcie Skawa przemówi tak, jak powinien. Szacun.
 • ~PrzemekFilm
  (2012-03-06 22:40)
  Do Pana fana Sławka - szkoda tylko że szanowny Pan Łosowski nie sprawdził się jako lider KOMBI bo gdyby tak było, zespół nadal by istniał. Wiele zespołów z tamtych lat - no, może nieco późniejszych gwoli ścisłości, się zachowało bo ekipa potrafi się dogadać. Zresztą Łosowski niestety się nie rozwija. Brzmienie wciąż to samo, te same instrumenty, ta sama komputerowa papka...ale wróćmy do tematu Grzegorza. Jestem przekonany że na nowej płycie wydobędzie ze swoich wspaniałych gitar najświetniejsze brzmienia i zapewni prawdziwą rockową ucztę dla ucha, bo to jeden z najlepszych gitarzystów nawet w skali światowej - a goście na tej płycie również uznani: Marek Napiórkowski, Marek Raduli, Jacek Królik to śmietanka polskich gitarzystów (wg mnie brakuje już tylko Jana Borysewicza). Do tego sekcja rytmiczna znakomitych Tkaczyków...Tę płytę kupię w ciemno!!!
 • ~komentator amator
  (2012-05-14 17:06)
  A kiedy sesja z wibratorami ?
 • ~biedronka krzyś
  (2012-03-06 18:17)
  Czy to prawda, że jest gejem ?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.