• ~Małgosiek
    (2012-10-20 18:35)
    a gdzie tzw. Maryla Rodowicz i jej "Małgośka" z przebojem XX wieku - hahahahaha .
  • ~GRUBY Z ŻAR-LUBUSKIE
    (2012-10-21 12:08)
    NIEMA I NIE BĘDZIE!!! NAJLEPSZEGO UTWORU CZY ZESPOŁU NA ŚWIECIE!!! MAMY CZY TO W POLSCE CZY NA ŚWIECIE -SUPER UTWORY-I SUPER ZESPOŁY!!!
  • ~Emeryt
    (2012-10-15 01:22)
    ale Zimmerman to na pewno nieporozumienie spec od plagiatów i kiczów
  • ~Jovi Forever
    (2013-10-13 17:49)
    Bon Jovi - Always
  • ~janko
    (2012-10-16 23:31)
    To proponuję samemu wybrać i zagłosować na http://pl.onething.com/pages/home.html
    Jest tam m.in. taka pozycja, pytanie:
    GDYBYŚ MUSIAŁ WYBRAĆ JEDNĄ PIOSENKĘ, KTÓREJ SŁUCHAŁBYŚ PRZEZ CAŁE ŻYCIE...
  • ~PIOSENKARZ
    (2012-10-20 18:03)
    NAJLADNIEJSZE SA POLSKIE PIOSENKI. ICH LISTA JEST BARDZO DLUGA.
  • ~POLAK
    (2012-10-20 18:10)
    Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie wy zakompleksieni. Zgrywacie sie na tzw. Europejczykow- czyli bezpanstwowcow.
    W Polsce to wam nie dodaje wartosci, a w Europie jeszcze mniej.
  • ~Night_Hunter
    (2013-03-15 21:24)
    żadna z nich mi sie nie podoba, żenujące zestawienie,i to ma być 10 najlepszych piosenek , równie dobrze mogli by dać 10 piosenek disco polo
  • ~debil
    (2013-04-02 11:25)
    zgadzam sie z Małgosiek
  • ~tak
    (2013-07-15 13:20)
    Ta lista jest ciekawa, inna. Niedobrze mi się robi, kiedy ktoś wrzuca w takie listy pozycje typu: Led Zeppelin - Stairway to heaven, Pink Floyd - Another Brick in the Wall (niesprecyzowana część bo nie uwierzę, że ci znawcy znają wszystkie). Floydzi dysponują takimi perełkami, że aż wstyd przedstawiać ich poprzez tak przesłuchaną piosenkę. Odstawmy na chwilę oczywistości i szukajmy, bo jeśli ktoś naprawdę uważa Stairway to heaven za szczytowe osiągnięcie Zeppelinów, to po prostu tego zespołu nie zna.