• ~luk1407
  (2012-11-06 10:05)
  orędzie z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymała od JEZUSA CHRYSTUSA wizjonerka z Irlandii, Maria Bożego Miłosierdzia ---MAŁŻEŃSTWO osób tej samej PŁCI jest GRZECHEM CIĘŻKIM--- ---Orędzie nr 377 z serii Ostrzeżenie--- --Piątek, 16.03.2012, godz.22.20-- Moja droga, umiłowana córko, ból i cierpienie Moich biednych wyznawców, którzy muszą BEZRADNIE patrzeć, ponieważ nowe przepisy prawa są sprzeczne z Moimi NAUKAMI, osiągają bezprecedensowy poziom na świecie. DZIECI, nie tylko musicie być świadkami GRZECHU, ale musicie następnie patrzeć, jak grzech jest wam przedstawiany, gdy zmuszani jesteście do zaakceptowania go, jakby był czymś HUMANITARNYM. Odnoszę się tu w szczególności do jednego GRZECHU, małżeństwa osób tej samej PŁCI, które jest przedstawiane jako naturalne PRAWO. Następnie jest od was oczekiwane, że zaakceptujecie tę OBRZYDLIWOŚĆ, ponieważ jest ona ustanawiana przed TRONEM Mojego Ojca w KOŚCIELE. Nie wystarczy dla tych ludzi, że małżeństwa tej samej płci przyzwalane są w oczach PRAWA, ale chcą oni następnie zmusić BOGA OJCA, aby dał im swoje błogosławieństwo. On nie mógłby tego nigdy uczynić, ponieważ jest to grzech ciężki w Jego oczach. Jak ośmielają się ci ludzie myśleć, że akceptowalne jest demonstrowanie tego OBRZYDLIWEGO aktu w Kościołach Mojego Ojca? Dzieci, Ja kocham każdą DUSZĘ. Kocham grzeszników. Czuję wstręt do ich grzechów, ale kocham grzeszników. Akty seksualne osób tej samej PŁCI są nieakceptowalne w oczach MOJEGO OJCA. Módlcie się za te dusze, ponieważ kocham je, ale nie mogę dać im łask, których pragną. Muszą wiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo się starają uzyskać akceptację MAŁŻEŃSTWA osób tej samej płci, nie są one uprawnione do udziału w świętym SAKRAMENCIE małżeństwa. Sakrament musi pochodzić od BOGA. Zasady otrzymywania sakramentów muszą wynikać z Nauk Mojego Ojca. Nie możecie zmusić Mojego Ojca, Najwyższego Boga, aby dał Swoje BŁOGOSŁAWIEŃSTWO lub dostęp do Jego świętych sakramentów, jeśli nie są one przestrzegane w taki sposób, jak powinny być. GRZECH jest teraz przedstawiany w świecie, jako coś dobrego. Jak już wcześniej powiedziałem, ŚWIAT odwrócił się tyłem do przodu. Dobro przedstawiane jest jako ZŁO i wyszydzani są ludzie, którzy starają się żyć według praw Boga Ojca. ZŁO, bez względu na sposób ubierania go, nie może być obrócone w akt dobroci w oczach Mojego Ojca. Mój Ojciec ukarze tych, którzy nadal będą afiszować przed Nim swoje GRZECHY. Uważajcie na to ostrzeżenie, gdyż wasze GRZECHY, które są popełniane, kiedy odrzucacie posłuszeństwo Bogu, nie będą i nie mogą być odpuszczone. Jest tak, ponieważ odmawiacie uznania grzechu takim, jaki jest. Wasz Zbawiciel Jezus Chrystus
 • ~tow.Beria
  (2012-11-06 08:09)
  A u nas na pierwszym miejscu"Żebyś ty wiedziała jak mi się chce"
 • ~CHOPIN
  (2012-11-06 08:19)
  WHAAAT? A GDZIE OASIS???
 • ~hot news
  (2012-11-06 09:10)
  Ale news! Paul McCartney przeskoczył siebie i swoich kumpli z Beatlesów pod koniec lat 70.! O tym, czy Queen przeskoczył McCartneya, dyskutowano długo i nie uzyskano konsensusu, bo rekord padł dzięki ponownemu wydaniu płyty z "Bohemian Rhapsody" na cele charytatywne. Wielu krytyków do dzisiaj twierdzi, że wyniki tej sprzedaży nie powinny być sumowane i porównywane ze sprzedażą komercyjną. Z Band Aid była ta samam dyskusja co z Queen, to też była płyta charytatywna. Oba newsy były gor ące w latach 80. No i Elton - na fali żałoby po Dianie - w latach 90, czyli tak z 15 lat temu. Tak na marginesie, te dwie piosenki Eltona to jedna płytka, trudno żeby jej jedna strona sprzedała się w innej ilości egzemplarzy niż druga strona:XD Pozdrawiam redaktora!
 • ~SomloP
  (2012-11-06 10:20)
  Ten pederasta? Ludzie nie macie gustu?
  Wszędzie poprawnośc polityczna.
 • ~BODO
  (2012-11-06 11:53)
  Paul McCartney poparł Baraka Obamę. Określił się politycznie co może odbić się na popularności i sprzedaży płyt.
  "Na dwoje babka wróżyła" - polityczność jednym szkodzi a innym pomaga.
  W naszym kraju POlityka swoim twórcom pomaga.
  Niezależność w sztuce upadła, politycznie należy być poprawnym i dobrze mieć przyjaciół w TVN jak mawiał SALONOWY reż. Andrzej Wajda.
 • ~jjh
  (2012-11-07 08:44)
  Dla mnie tylko Depeche Mode się liczy i nie ważne na którym miejscu są
 • ~bluesman
  (2012-11-11 22:08)
  To mowi o kiepskim guscie wiekszosci populacji homo-sapiens.
  The Bluesman!
 • ~precz z nwo
  (2012-11-11 22:06)
  re ~do BODO2012-11-06 13:36
  Zobacz ten film i naucz sie myslec bez "prawdy" z CNN albo TVN...

  http://www.youtube.com/watch?v=3hNlhijZkh0&feature=related
 • ~Pokazowy swinski ryj .
  (2012-11-16 04:31)
  Wyglonda jak pederasta a to tylko gej.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.