• ~Whittington fan
  (2013-01-31 12:07)
  Jako gitarzysta Eric C. ma wiedze,technike i wieeelee lat grania i bylem na jego koncercie w Monachium,(sierpien 2008.) Ale jako czlowieka...nie szanuje go bo on jest pelen dumy a "swoich" fanow ma gdzies!
  Osobiscie polecam dvd-Koncert John Mayall 2003 (70th Birthday Concert,live in Liverpool) gdzie obok Erica gra BUDDY WHITTINGTON, o klase lepszy i szybszy!
 • ~Mark
  (2013-02-01 12:20)
  Nie wiem dlaczego zrobiono z Claptona ikonę gitary. Prawdziwi znawcy gitarowego grania wiedzą o co chodzi. Wielu jest poprawnych i dobrych gitarzystów, ale są nad nimi prawdziwi mistrzowie i nad Claptonem jest pełno takich.
 • ~tg64
  (2013-02-11 09:02)
  Granie na gitarze to nie tylko szybkosć, gryzienie strun itd. Clapton jak i wielu znanych,starszych gitarzystów wyrobiło sobie własne brzmienie...nie do podrobienia. Page,Clapton, Howe,Hackett i wielu innych mają swój własny, indywidualny styl. I o to chyba własnie chodzi.
 • ~RVH
  (2013-02-27 17:28)
  A dla mnie jest najlepszy gitarzysta ten co ma automatycznego fendera z komputerem w środku , no ten z kombi, taki gładki w okularach. Ikony z Claptona nikt nie robi, jest tak nieporównywalny jak kwark powabny, reszta dobrych podobnych do Claptona to po prostu inne kwarki - fizycy wiedzą o co chodzi. W tej klasie muzyki jest tak, że albo któryś z gitarzystów komuś pasuje albo nie. Jeśli widziałeś na żywo Paco de Lucię na elektryku - to jest ta różnica albo dopełnienie.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.