• ~Buenos Coppulos
    (2013-05-03 13:23)
    Za.ye.ba.u na śmierć się
  • ~SAWAS
    (2013-05-03 15:13)
    to się spotkał ze swoim panem. I teraz gryzie piach ze smutku, i tak będzie wieczność całą. Szkoda chłopa.
  • ~Legendarny gitarzysta legendarnej grupy ??
    (2013-05-03 20:41)
    pierwsze słyszę chociaż wiele legend już wysłuchałem :((
  • ~polak_alkoholik
    (2013-05-03 21:39)
    Szkoda lubiłem Nirvanę, HIV nie wybiera...
  • ~bylo-minelo
    (2013-05-03 21:40)
    Bylo - minelo...tak to juz jest! Z reszta gdzie niemu do Hendrix-a czy Gary Moore-a?
  • ~Robnad
    (2013-05-03 22:41)
    bylo-minelo2013-05-03 21:40
    +)
  • ~40-latek
    (2013-05-03 22:47)
    Legendarna grupa największe sukcesy odnosiła w latach 80. i 90. XX wieku
    przed naszą erą? dlatego jest legendarna?
  • ~Robnad
    (2013-05-03 23:51)
    ~40-latek2013-05-03 22:47
    Janis, the best of the best.
    Jimi, van Morrison, ZAPPA.
    never heard?
  • ~M. Dakowski
    (2013-05-04 08:25)
    Na aids, czy zaćpał się? Bo nie piszecie... Co za "pająk"?
  • ~ktos
    (2013-05-04 08:49)
    Wiedziałem, że spider-man to ściema...
  • ~POLAK
    (2013-05-04 10:05)
    TO NIE BYŁ ANI POLAK, ANI KATOLIK, WIĘC NIE ROZUMIEM TYCH LAMENTÓW NA FORUM!
  • ~kontroler
    (2013-05-04 11:48)
    ~POLAK - masz zły pseudonim. Bo widzisz, Polacy, chrześcijanie, katolicy, mają znacznie więcej inteligencji emocjonalnej od ciebie (a poza tym słuchają muzyki)
  • ~hehe
    (2013-05-04 15:32)
    ..przedawkowal i umarl. Nie mam sympatii dla cpunow. Dla mnie to szmaty, nie ludzie.
  • ~Ula
    (2013-05-04 16:46)
    Wstyd mi za chamskie komentarze. Jeszcze nie wiecie - Wy piszacy je, jaki koniec Was czeka. Jak macie pluc jadem, bo na nic inteligentniejszego Was nie stac, to juz lepiej nie odzywajcie sie wcale.
  • ~oburzony
    (2013-05-04 17:36)
    Niby Dziennik, poważne media, a tu taki plebs się kręci na forum. Nie znali człowiek, a mają najwięcej do powiedzenia. RIP JEFF!!! Zostaniesz na zawsze w naszych sercach i umysłach dzięki swojej wspaniałej muzyce.
  • ~vn
    (2013-05-04 22:01)
    Od samego słuchania takiej muzyki można zawału dostać , nie dziwie sie że muzycy metalowi długo nie żyją
  • ~@Ula
    (2013-05-04 23:35)
    "~Ula2013-05-04 16:46
    Wstyd mi za chamskie komentarze."

    ..masz syna? jak masz to wychowaj go na narkomana. Powodzenia!
  • ~Ataman
    (2013-05-05 01:03)
    Proszę osoby które nie są w temacie o niewypowiadanie się, oraz nie wykazywanie się ignorancją, indolencją i uszanujcie śmierć tego muzyka.
  • ~wiele bny
    (2013-05-05 10:25)
    Jednego Cpuna mniej ! :))
  • ~Kopernik
    (2013-05-05 11:11)
    Człowiek jest prostą istotą. Przyzwyczaja się do miejsc i ludzi jakby mieli trwać wiecznie, zapominając o nieuchronnej smierci. Wydaje nam się że nas to nie dotyczy a jednak koniec jest tak bliski i "łatwy" dla wszystkich. Smierć Jeffa jest tragedią, która miała się nigdy nie wydarzyć. A jednak. Odchodzą najlepsi ludzie tego swiata. R.I.P Jeff! Hell Awaits.

Może zainteresować Cię też: