• ~fran
    (2013-06-20 08:12)
    p.Preisner niech wróci skąd przyjechał
  • ~fan
    (2013-06-21 09:40)
    Ale za to jej partner byl swietny .Pokazal , ze jest dobry w kazdej roli .
  • ~luk1407
    (2013-06-20 19:45)
    Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie*Orędzie nr 343 z serii Ostrzeżenie*Sobota, 11.02.2012, godz.11.30*Moja droga, ukochana córko, wszędzie następuje eskalacja wojen i bardzo szybko Ręka Mojego Ojca zainterweniuje, aby przynieść powstrzymanie tego zła. Nie obawiajcie się, gdyż plany uratowania ludzkości zostały zakończone i teraz nie potrwa długo do Mojego Wielkiego Miłosierdzia, które będzie dane każdemu z was. Nigdy nie bójcie się dzieł antychrysta w sytuacji, gdy wy, drogie dzieci, macie w sobie siłę, aby poprzez modlitwę osłabić jego uchwyt nad światem. Pozostali światowi przywódcy zostaną wkrótce zabici i Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie. Moja córko, w zeszłym roku mówiłem o spisku w korytarzach Watykanu. Plan zniszczenia Mojego Świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 roku i dojdzie do skutku, gdyż zostało to przepowiedziane. Rozprzestrzeniajcie teraz Moje Święte Słowo w każdym zakątku świata i organizujcie, aby drukowane wersje Moich Orędzi szerzone były w tak wielu krajach, jak to możliwe. Jesteście prowadzeni, więc musicie robić to, co jest najlepsze. Poproście Mnie w modlitwie, abym wysłał wam pomoc, i będzie to uczynione. Wasz Jezus
  • ~J.M jest super
    (2013-06-20 20:49)
    Joanna Moro piękną,delikatną kobietą jest i pięknie prowadziła niedzielny koncert.
    Jeszcze dodam,że pięknie zagrała w filmie rolę Anny German,mam nadzieję,że niebawem zobaczymy ją w jakieś produkcji znowu.
  • ~christ.
    (2013-06-20 22:37)
    A co to zajedna ta Zapendowska czy ona jest juz dobra do wal...nia bez opony???
  • ~benek
    (2013-06-20 23:02)
    Polacy niedługo się pozagryzacie.Pani Moro śpiewała po raz pierwszy i z pewnością nie miała dobrego odsłuchu orkiestry ,na początku później było lepiej .Wyrocznia Elżbieta już wszystkie rozumy zjadła .Inni też fałszowali z Marylą R włącznie.Jezu czekam na Opole bez Maryli ,fajna jest kobitka ale oglądamy ją już 50-lat ,może dajmy już młodym scenę w Opolu. Dlaczego nie było Brodki ,? dla mnie super artystki,Kasi Cerki ,ciągle za to jest Peszek ,która też fałszuje,jest okropna.
  • ~piotr
    (2013-06-21 01:09)
    I TAK WYSZKONI TO ZŁODZIEJKA, sama wyśpiewała ''hej hej... ukradniemy co się da, z ludzi się będziemy śmiać...'' złodziejka to złodziejka...
  • ~ola
    (2013-06-21 01:07)
    Łzy mają rację i Brathani tez!!! Co to ma być, dlaczego za Blue Cafe nie wystąpła Okunik??? Przekłamywanie prawdy... w tv publicznej nie ładnie...
  • ~optymista
    (2013-06-21 02:18)
    Joanna Moro ma piękny głos, na próbie wypadła świetnie. Niestety trema zamieniła występ w całkowitą porażkę. Ja bym jej nie przekreślał jako piosenkarki. Aniu - wszystko przed Tobą, nie poddawaj się. Jeśli chcesz śpiewać, to ćwicz warsztat. Trzymam kciuki :-)
  • ~telewidz
    (2013-06-21 11:01)
    pani Joanno posiada Pani dużo wdzięku .blasku jest pani przyszłością koncert poprowadzony wspaniale Rodwicz Bajm tego się juz nie chce oglądać