• ~Teresa
    (2013-06-27 14:25)
    Dlaczego piszecie ich nazwisko Niemen, przecież to był pseudonim. Czy seniorka rodu dała wreszcie pieniądze Jego córce z pierwszego małżeństwa ? dziennikarze też piszą różnie o ludziach w zależności o kim piszą.
  • ~J-23
    (2013-06-27 14:43)
    dajcie spokój Czesław był tylko jeden i nie żyje
  • ~Drzazga 101
    (2013-07-19 14:18)
    O Matko, nie no NIEMEN, to wiadomo: - TEN MROCZNY NIEMEN, ale Natalka świetnie weszła w rolę córki i odtwórczyni-dublerki Jego talentu. Ale nie sądzę, żeby osiągła jakiś sukces. Jej występ, to - moim zdaniem - występ "jętki jednodniówki". Jak pisał poeta: - "Błyśnie i zgaśnie, z mgłą się powaśni, okno zatrzaśnie" - i to by było na tyle.
    Hej !-
  • ~hubert
    (2013-06-27 15:37)
    Wokal Natalii był znakomity. Można się spierać, czy jej interpretacja była równie poruszające, jak Czesia Wydrzyckiego, tatusia Natalii. Ja to odebrałem jako nieco uwspółcześnioną wersję Niemena.
  • ~olo
    (2015-03-20 09:11)
    Bardzo dużo dziedziczy się w genach i z mlekiem matki. zarówno Lis jak i jego obecna żona odziedziczyli właśnie jad do środowisk patriotycznych i PiS
  • ~Tom
    (2013-07-02 16:43)
    moim zdaniem nie ma sie nad czym zachwycać , podrasowała występ archiwalnymi nagraniami, szacunek ale z kolan mnie nie zwaliła
  • ~Marta
    (2013-07-01 08:54)
    Pani Natalia była genialna. Moje grono znajomych do dzisiaj nie przestaje mówić o tym wspaniałym występie. A że było ono wykonane do śpiewu jej taty, to tylko uwypukliło ważną emocję, zdziwienia i irytacji jadem, który wypływa np. z poniższych wypowiedzi. To wykrzyczał kiedyś Niemen i to wykrzykuje teraz jego córka. Córka przekazuje to samo co jej ojciec. To przekaz pokoleniowy. Tak trzymać Pani Natalio. I proszę pamiętać że Ci co plują jadem są przeważnie niereformowalni. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i jesteśmy z Panią. Dziękujemy.
  • ~bono
    (2013-06-28 01:30)
    ...zamknijcie to beztalencie. Slizganie sie na etosie ojca powinno byc karane.
    Jezeli jej wystep w Opolu nalezal do udanych, to juz nic innego nie wypada wykrzyknac - jak:
    Krol jest nagi
  • ~Silva
    (2013-07-05 16:56)
    Natalia ma ogromny talent.
  • ~hekabe
    (2013-06-27 11:03)
    A dla mnie ta pańcia była koszmarnie żałosna! I dziwię się tym wszystkim celebrytom z bożej łaski, którzy dostawali polki galopki na jej widok i piali z zachwytu. Dla mnie to był jeden wielki koszmar promowany prze nawiedzoną mamuśkę i jej popleczników!