• ~hekabe
    (2013-06-27 11:03)
    A dla mnie ta pańcia była koszmarnie żałosna! I dziwię się tym wszystkim celebrytom z bożej łaski, którzy dostawali polki galopki na jej widok i piali z zachwytu. Dla mnie to był jeden wielki koszmar promowany prze nawiedzoną mamuśkę i jej popleczników!
  • ~klara
    (2013-06-27 11:57)
    o rany chyba jestem głucha bo 0 za wykonanie samo nazwisko to za mało . Na Moro nie zostawiono suchej nitki a tu taki talent no cóż ja go nie rozpoznaję a sluch mam doby
  • ~majka
    (2013-06-27 12:02)
    klękajcie narody to koszmar ,ojcu nalezy się większy szacunek,szkoda że nie zaproszono Klaudii Kulawik czy Michała Szpaka ONI mają to co tej piosence potrzeba -GłOS
  • ~@hekabe
    (2013-06-27 12:08)
    zapewne słuchasz sobie disco polo i tym podobnego badziewia a o sztuce nie wypowiadaj się boś nawiedzony prymityw !!!
  • ~anka
    (2013-06-27 12:24)
    Natalia w Opolu zaśpiewała po prostu świetnie!!! a krytykującym ją tu, życzę po prostu słuchu muzycznego i kultury:)
  • ~tak myślę
    (2013-06-27 12:27)
    Czasem do sukcesu trzeba po prostu dojrzeć, może i w przypadku Natalii też tak jest?
  • ~kley
    (2013-06-27 13:47)
    pani przytulila pseudo ojca, ale talentu nie odziedziczyla, szkoda
  • ~hekabe
    (2013-06-27 14:03)
    Nie słucham disco polo i tym podobnego badziewia o co podejrzewa mnie to coś z godziny 12.08. I nie jestem nawiedzony prymityw. Nie daję się nabierać na psudoartystów pokroju panny Niemen, która usiłuje robić karierę na nazwisku Ojca, bo sama sobą niczego nie reprezentuje!
  • ~wag
    (2013-06-27 14:22)
    To nie jest córka Niemena , nie ma brody .
  • ~Teresa
    (2013-06-27 14:25)
    Dlaczego piszecie ich nazwisko Niemen, przecież to był pseudonim. Czy seniorka rodu dała wreszcie pieniądze Jego córce z pierwszego małżeństwa ? dziennikarze też piszą różnie o ludziach w zależności o kim piszą.
  • ~J-23
    (2013-06-27 14:43)
    dajcie spokój Czesław był tylko jeden i nie żyje
  • ~hubert
    (2013-06-27 15:37)
    Wokal Natalii był znakomity. Można się spierać, czy jej interpretacja była równie poruszające, jak Czesia Wydrzyckiego, tatusia Natalii. Ja to odebrałem jako nieco uwspółcześnioną wersję Niemena.
  • ~bono
    (2013-06-28 01:30)
    ...zamknijcie to beztalencie. Slizganie sie na etosie ojca powinno byc karane.
    Jezeli jej wystep w Opolu nalezal do udanych, to juz nic innego nie wypada wykrzyknac - jak:
    Krol jest nagi
  • ~Marta
    (2013-07-01 08:54)
    Pani Natalia była genialna. Moje grono znajomych do dzisiaj nie przestaje mówić o tym wspaniałym występie. A że było ono wykonane do śpiewu jej taty, to tylko uwypukliło ważną emocję, zdziwienia i irytacji jadem, który wypływa np. z poniższych wypowiedzi. To wykrzyczał kiedyś Niemen i to wykrzykuje teraz jego córka. Córka przekazuje to samo co jej ojciec. To przekaz pokoleniowy. Tak trzymać Pani Natalio. I proszę pamiętać że Ci co plują jadem są przeważnie niereformowalni. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i jesteśmy z Panią. Dziękujemy.
  • ~Tom
    (2013-07-02 16:43)
    moim zdaniem nie ma sie nad czym zachwycać , podrasowała występ archiwalnymi nagraniami, szacunek ale z kolan mnie nie zwaliła
  • ~Silva
    (2013-07-05 16:56)
    Natalia ma ogromny talent.
  • ~Drzazga 101
    (2013-07-19 14:18)
    O Matko, nie no NIEMEN, to wiadomo: - TEN MROCZNY NIEMEN, ale Natalka świetnie weszła w rolę córki i odtwórczyni-dublerki Jego talentu. Ale nie sądzę, żeby osiągła jakiś sukces. Jej występ, to - moim zdaniem - występ "jętki jednodniówki". Jak pisał poeta: - "Błyśnie i zgaśnie, z mgłą się powaśni, okno zatrzaśnie" - i to by było na tyle.
    Hej !-
  • ~olo
    (2015-03-20 09:11)
    Bardzo dużo dziedziczy się w genach i z mlekiem matki. zarówno Lis jak i jego obecna żona odziedziczyli właśnie jad do środowisk patriotycznych i PiS