• ~Murzyn
  (2013-07-08 08:10)
  A gdzie jest zdjęcie Genowefy Czosnek ?
 • ~jacek43
  (2013-07-08 08:13)
  Bóg istnieje w każdej pojedynczej osobie urodzonej na tym świecie, niezależnie od jej wyznania czy wiary jej rodziców sobota, 15 czerwca 2013, godz. 23.44 Ja Jestem twoim umiłowanym Jezusem, Który działa w twojej duszy. Nawet jeżeli na Mnie nie zwracasz uwagi, Ja tam Jestem. Działam w twojej duszy, gdyż oddałaś Mi ją, i dlatego też będziesz zawsze cierpieć dla Mnie i wraz ze Mną. Dzisiaj, Moja córko, zwracam się do tych wszystkich, którzy mówią, że nie wierzą w Boga. Jeżeli nie wierzycie w Boga, to Ja muszę wyjaśnić wam teraz, jak możecie się dowiedzieć, że Bóg rzeczywiście Istnieje. Bóg istnieje w każdej pojedynczej osobie urodzonej na tym świecie, niezależnie od jej wyznania czy wiary jej rodziców. Bóg wywołuje za pomocą każdej formy życia stan podziwu i zachwytu, co zawsze wzbudza w duszach uczucie intensywnej miłości do innych Bożych Stworzeń. Każdy jeden z was jest Stworzeniem Bożym. Taki jest fakt. Niektórzy z was rodzą się bardzo piękni. Niektórzy z defektami. Inni rodzą się ze strasznymi ułomnościami. Jednak wszyscy rodzą się, ponieważ Bóg na to zezwala. Wielu z was usprawiedliwia udaremnianie życia Bożych dzieci, które są pozbawione doskonałości. Niektórzy z was mordują Boże dzieci w łonie matki, a następnie usprawiedliwią to przyczynami, z których większość jest egoistyczna. Za to zostaniecie potępieni, chyba że poprosicie Mnie, abym wam wybaczył. Otrzymacie przebaczenie, ale tylko wówczas, o ile prawdziwie żałujecie tego, co zrobiliście, i że przeklęliście Mojego Ojca. Niektórzy z was rodzą się z ułomnościami, które powodują traumę w waszym życiu. Jakkolwiek ciężkim może to się wydawać, to cierpienie to zostało wam dane, by ocalić innych, którzy w przeciwnym wypadku przestaliby istnieć. Wiedzcie, że dusze, które znieważają Mojego Ojca i które nigdy nie poproszą o przebaczenie za swoje grzechy, skończą w ogniach piekła na całą wieczność. Wasze cierpienie pomaga je ocalić, gdyż one nie potrafią i nie ocalą samych siebie. Wy wybraliście to cierpienie, zanim się narodziliście. Możecie zaakceptować to teraz albo ewentualnie potem, jesteście jednak ocaleni dla Mojego Królestwa, gdyż Chwała będzie należeć do Was na wieczność. Wasz Jezus
 • ~DinX
  (2013-07-08 08:20)
  VIP = Very Impressive Penis
 • ~he
  (2013-07-08 08:35)
  Tytuł o vipach, a na zdjęciu jakaś kobieta bzyknięta przez Collina Farrela...
 • ~sokular
  (2013-07-08 08:58)
  P.Alicjo to nie czasy Giuletty Masiny i Felliniego - proszę zdjąć ten kapelusik i pokazać swoje piękne włosy-burzę włosów.Powodzenia i dalszej światowej kariery szczerze Pani życzę
 • ~erty
  (2013-07-08 10:07)
  przeca szczęsny słucha diskopolo. bo czego może słuchać kopacz?
 • ~Kriss68
  (2013-07-08 13:00)
  VIP-y ! Polskie VIPy,ha,ha.
 • ~jacek43 wracaj na drzewo
  (2013-07-08 13:44)
  Ach te nasze gwiazdy- Curuś lubi Pink Floyd czy tylko od Farela tszirta dostała, Sablewska coraz bardziej Batmana przypomina, skacowany Mozolewski w starych adidaskach a Anna co... "dzieci kwiaty"
 • ~Artur G.
  (2013-07-08 14:31)
  A co jest ten OPEN'er ?
  Czy to ogólna nazwa na sponsorowane przez zagraniczne browary imprezy?
  Kiedy usłyszałem to słowo w Radio2 to myślałem, że chodzi o OPEN AIR.
  Ale to musi być gra słowna, teraz tak popularna wśród dzieci komuszków..
  Choć, z drugiej strony, zawsze to lepsze niż oglądanie naczelnego błazna rządu..
 • ~ttt
  (2013-07-10 18:49)
  Jeżeli ona nie uczy swojego dziecka polskiej mowy, to może nie warto się nią zajmować? Niech robi sobie fotki tam gdzie obcy zajmuja sie jej dzieckiem.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.