• ~czesiek
  (2013-07-15 09:31)
  Przeboje polskie powstawały na koncertach finansowanych częściowo z pieniędzy przeznaczonych na ten cel . pomagała w promocji telewizja TVP 1 i polskie radio 1 . Stacje komercyjne nastawione na duży zysk przy małym nakładzie nie mają ambitnych programów rozwoju kultury i pokazujące normalne , codzienne życie . Artyści jeżeli można o nich tak powiedzieć przebijają się z muzyką techno dodając tańce i komentarze na żywo . Przykładem są występy płatne w kurortach morskich i mazurskich bez dotacji . Utrzymują się ze sprzedanych biletów i płyt . Tacy jak Etna i wiele podobnych osób próbują na włsny rachunek coś robić . Bez pomocy finansowej nie będzie przeboiów o których będzie można wspominać po latach . Audycja Lato z radiem , organizowane i finansowane przez radiową jedunkę jest popularne i cieszące się dużym uznaniem całego społeczeństwa nie dzieląc ludzi na biednych i bogatych . Tego domaga się większość , a za ambitny cel moje i nie tylko uznanie i gratulacje . Z plażowych występów mogą powstać też przeboje , zależy to od dwóch stron i jej popularności przekazu .
 • ~"Dmuchawce, latawce, wiatr"
  (2013-07-15 10:40)
  "Dmuchawce, latawce, wiatr" – Urszula


  Pamiętam, że kiedy zemdlałem przy pobieraniu krwi w uszach miałem tą piosenkę, mimo, że nikt nie włączył radia. Do dziś zastawiam się nad celnością tego wrażenia słuchowego mimo, że, wtedy miałem 7 lat i nigdy wcześniej nie zastanawiałem się nad treścią piosenki.
 • ~rocznik '82
  (2013-07-15 11:44)
  "Lato" - Niezależnie od wartości muzycznej i słownej tej piosneczki - zawsze będzie mi się kojarzyła z wakacjami...
 • ~czesiek
  (2013-07-15 13:13)
  Lato dopiero się zaczyna , zielone wzgórza nad soliną , mrągowo , ostruda czekają na uczestników - gości mocnych wrażeń . Poczynając od kołobrzegu gdzie piosenkarki pożyczały sobie kreacje , a skończywszy na pojedynkach pań o drobne różnice zdań , tak się tworzy klimat być naj... . Przeboje z drobnymi przeróbkami królują na parkietach restauracji i klubów nocnych . Są to chwile wspomnień po latach , miłych latach . Panowie i Panie szanujmy wspomnienia i nie zapominajcie o autostopie o prywatkach przy adapterze bambino i radiu koliber . Są to wspomnienia z czego się śmieje każdy kto to przeżył . Psy ogrodnika niech zazdroszczą tym co nie skąpili na rozrywkę sił i pieniędzy . Wszystkim piosenkarzom i artystą trzeba podziękować za dobrą rozrywkę . Nie sposób wszystkich wymienić , żeby nikogo nie pominąć - wszyscy byli wspaniali na miarę czasu . Czasy z laskami dla jednych się zaczynają , dla innych są historią i podporą .
 • ~Może ktoś wymyśli tekst
  (2013-07-15 14:06)
  Może ktoś wymyśli tekst PT. "Zielona wyspa nad Soliną łez", to może być przebój ostatniej karencji PO i hymn Kaczora.
 • ~hehehehehehehe
  (2013-07-15 14:58)
  Dziewczyny lubią (W) brąz hehehehehehehe
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.