• ~real music fan
    (2014-08-03 22:06)
    Woodstock byl i jest TYLKO 1, w Stanach w 1969 roku. Teraz to tylko sposob na kase!
  • ~adela
    (2014-08-01 15:21)
    Owski kase ciągnie aż miło na tych idiotach taplających się w goownie wmawiając im że to wolność
  • ~donald ,,cudotfurca"
    (2013-08-15 17:02)
    ..brud ,smrud,nedza i ubostwo...sowiecka kul-tora...
    czyli ,,rubta co chceta" my za was bedziemy myslec
  • ~Precz z TVN! Precz z G.Wyb.!
    (2013-08-14 10:32)
    Nich sie bawiqa, ale po co tam wplatuja polityuke w to wszystko? PO jaka chol..re pojecvhal tam Miecugow i TVN? Chca im mlodym wciskac klamstwa nawet tam?
  • ~stary
    (2013-08-14 09:46)
    wpisy są jak zwykle różne, niektorym radykalistom proponuję przypomnieć sobie własną młodość. T o co podawane jest przez media jako mega sensacje w porównaniu do naszej młodości to przedszkole.
  • ~L A M A
    (2013-08-13 18:48)
    JESTEM ZDUMIONY,ŻE pOLACY DAJĄ NA TAKIE "WIDIWISKA" PIENIĄDZE!!!
  • ~tfuusk-elyta
    (2013-08-11 22:23)
    zakompleksieni, zagubieni i sfrustrowani mlodzi wyksztalceni z wielkich miast otumanieni przez tvn i gw.
    SMUTNE
  • ~Jas fasola
    (2013-08-11 13:30)
    ONI SĄ OPĘTANI PRZEZ SZATANA. POTRZEBNNA JEST POMOC EGZORCYSTY, BP HOZERA, LUB PALENIE NA STOSACH JAK W CZASACH ŚW,INKWIZYCJI. SPALONO WTEDY OK MILIONA OSÓB, GŁOWNIE KOBIET OPĘTANYCH PRZEZ SZATANA.JUREK UWAŻAJ, ABY CI NIEPODRZUCILI NA IMPREZĘ DIABŁA, LUB BELZEBUBA, ALBO INNEGO BORUTĘ..EWENTUALNIE ZAPROŚ ABP HOZERA. JEGO OBECNOŚC ODSTRASZY DIABŁY I SZATANY.
  • ~brawo
    (2013-08-11 13:03)
    FAJNA ZABAWA.. POBONIE JAK OBRZUCANIE SIĘ TORTAMI W AMERYKAŃSKICH FILMACH, LUB POMIDORAMI WE FRANCJI CZY HISZPANII NA ULICACH MIAST.JAN KOCHANOWSKI PISAl,, ,,CHCIELIBY STARZY, ABY MŁODZI NIE SZALELII"
  • ~A gdzie jest zdjęcie...
    (2013-08-10 18:45)
    ...jak Mucugow dostaje w ryj od Oskara ?
  • ~aVox
    (2013-08-08 17:11)
    Tym durniom trzeba przygotować błotne bajora na ich blokowiskach :))
    Bedzie tanio
  • ~błłłeee
    (2013-08-08 17:08)
    W błocie taplają się świnie.
  • ~Ewa
    (2013-08-07 23:11)
    Czy tam naprawde wystapil zespol "Mazowsze" ?Jesli to prawda to Mira Ziminska I Tadeusz Sygietynski przewracaja sie w grobach ! To skandal !
  • ~Koleś
    (2013-08-06 20:28)
    Ten burdel to kulturalna zabawa według Owsiaka !!
  • ~Ankaaa
    (2013-08-05 23:04)
    Ładnie, pięknie. Tylko dlaczego ta dziewczyna jest NAGO? Ani to ładne, ani ciekawe...
  • ~lesny
    (2013-08-05 18:58)
    Ogladajac to ,myslalem ze patrze na oboz koncentracyjny ,gdzie za kare tarzaja ludzi w takim swinstwie.Widocznie istnieje juz taki brak czlowieczenstwa i upadek moralnoscize to to co zgnilizna moralna nazywana jest dobra zabawe.Przypuszczam ,ze owsiak zalozyl kolejna maske na twarz,dopuszczajac i organizujac takie bydlece przedstawienia.Deprawujac tym mlodziez.Ludzie wolnosci szuka sie tylko w Slowach Pana Jezusa.Szczerze mi was zal.
  • ~tylko pytam
    (2013-08-05 13:49)
    To żeby się wytarzać w błocie trzeba teraz jechać do Kostrzyna ? A w swoich rowach błota nie macie ?
  • ~woodstockowybrudas
    (2013-08-05 13:04)
    piszecie tak bo żal wam tyłki ściska że nie mogliście tam być i mieć na wszystko wy.ebane... tłuste grubasy z gębami pełnymi kasy. co wam z życia którego nie przeżyliście? siedźcie nadal przed kompami i napawajcie się swoją samotnością.
  • ~lena
    (2013-08-05 12:22)
    Gdy patrze na to co wy tu wypisujecie to łapię się za głowę. Uważacie się za inteligentnych i cywilizowanych ludzi a nie potraficie zrozumieć, że każdy z nas ma prawo bawić się jak chce? Raz do roku można odciąć się od zwykłego życia i zabawić się na woodstocku. Prawdopodobnie większość z komentujących nigdy nie była na tym festiwalu a zdanie kreuje za pomocą telewizji.. Narkotyki i seks na każdym kroku? Okej, zdarza się ale tak jak na innych imprezach masowych, które uchodzą za "lepsze". PS. od brudu jeszcze nikomu się nic nie stało a do świń nam daleko więc nie spinajcie dup i powstrzymajcie się od takich porównań ;)
  • ~Nvt.
    (2013-08-05 11:57)
    Jest niedorozwoj w swiecie ale ze w Polsce teraz taki sie wykreowal to dziwne?To chyba dzieki: ryzemu, blaznowi z Bilgoraja ,stefkowi szczawiowemu .

Może zainteresować Cię też: