• ~Donek x
    (2013-08-02 12:34)
    Usiłowaliśmy i, o ile mi się zdaje, osiągnęliśmy to, że goje nie odgadli takiego sposobu walki z intrygami. W tym celu w prasie i przemówieniach, a pośrednio nawet w rozsądnie ułożonych podręcznikach historii, reklamowaliśmy męczeństwo przestępców politycznych, poniesione za ideę pomyślności powszechnej. Reklama ta powiększyła szeregi wolnomyślnych i znęciła gojów do szeregów naszego inwentarza żywego.Chcieliśta to mata świat bawi się waszym widokiem.
  • ~3
    (2013-08-02 12:36)
    Szkoda, że Tuska tam nie ma! On też jest zwolennikiem "miłości"!
  • ~wapniak
    (2013-08-02 12:38)
    Jak widać na zdjęciach to degrengolada! A ci ludzie nie mają nic wspólnego z wolontariuszami WŚOP, bo zazwyczaj po ulicach ganiają dzieciaki z gimnazjum i w dobrej wierze zbierają pieniądze, które potem w taki sposób się marnuje...
  • ~Zbee
    (2013-08-02 13:07)
    Błoto, świnie, syf.
  • ~lis
    (2013-08-02 13:09)
    no to POwiedzcie mi kto finansuje przeloty samolotow ,chyba to sprawka bronislawa wyploczyny io kaczora donalda na zapewnienie wyborow w przyszlosci
  • ~napalony
    (2013-08-02 13:20)
    ta cycata jest fajna..;))
  • ~Róbta co chceta barany!!!!!
    (2013-08-02 13:24)
    Bezmózga tłuszcza ,która we wrzasku ,alkoholu i narkotykach próbuje zagłuszyć swoje kompleksy i samotność.\

    A wszystko za pieniądze zebrane dla wyposażenie szpitali...


    Piekła nie unikniesz towarzyszu Owsik. Nie miej złudzeń.
  • ~polka
    (2013-08-02 13:25)
    Bedac na wsi na urlopie WIdzialam taplajace sie w blocie swinie --Tak sie upadlac To spedy degeneratow i odmlozdzencow ...ktos normalnie myslacy Natakie zachowania by sobie nie pozwolil -Tak upasc Mlodziezo szkoda mi Ciebie tak sie ponizac .czy jesescie po piwie Czy po narkotykach Normalni by sie tak nie ponizali widok katastrofalny Wrocie do normalnosci i przyzwoitosci ---Nie dajcie sie tak zezwierzecac i upadlac KOCHANA POLSKA MLODZIEZY
  • ~hih
    (2013-08-02 13:28)
    powinni do blota zaprosic profesora Bydloszewskiego
  • ~podatnik
    (2013-08-02 13:41)
    Kto płaci za samoloty. Natychmiast wyjaśnić.
  • ~Robnad
    (2013-08-02 13:42)
    Miłość, rock'n'roll i zabawy w błocie i dragi.

    w każdym razie najlepsza młodzież , przyszłość Narodu, jak to oznajmił w zeszłym roku wizytujący Komoruski.
    sam jakoś nie chciał się taplać.
  • ~she
    (2013-08-02 14:11)
    A ja mimo wszystko cieszę się że moje dzieci tam nie były. Teraz pracują za granicą nie mają kłopotów życiowych , dają sobie radę. Wnuki mam nadzieje są tak daleko że chyba o tym nie usłyszą
  • ~Serdusz
    (2013-08-02 14:13)
    Sam chętnie bym się z nimi potaplał i posłuchał muzyki i potańczył bo to jest młodość,bo to jest radość...tylko mam za daleko i boję się 35stopniowych upałów.Dodam że mam 60 lat i lubię zdrowomyślącą młodzież.
  • ~Robnad
    (2013-08-02 14:22)
    Serdusz2013-08-02 14:13

    puść sobie muzę, zapal marychę, POpij browarem, wleź do gnojówki. będziesz duchowo z nimi.
  • ~misia
    (2013-08-02 14:22)
    aspiracje polskiej młodzieży wytarzać się w błocie, pokazac cycki, oraz w smierdzącym tłumie stać godzinami słuchając żałosnych zużytych wykonawców!!! Pfe
  • ~No i pięknie się młodz bawią
    (2013-08-02 14:28)
    Po to jest MŁODOŚĆ.Jest nadzieja, że na starość nie zamienią się w takie jęczące, plujące jadem, nienawidzące wszystkich kaczorydze pisuary
  • ~hex
    (2013-08-02 14:47)
    Rurkowce
  • ~hex
    (2013-08-02 14:50)
    Ta cycata, ... oj będzie żałować. Jak wytrzeźwieje. Jaki normalny chłopak będzie chciał laskę której cycki podziwia albo wyśmiewa cały net. Szkoda dziewczyny
  • ~ciekawy
    (2013-08-02 15:06)
    Czy to też nie jest przypadkiem przystanek Jezus?
  • ~Tomek
    (2013-08-02 15:15)
    Cieszcie się drewniaki, że nie podpalają samochodów na ulicach jak np. we Francji. To was gorszy, że potaplają się w błocie i posłuchają muzyki? Czy nigdy nie byliście młodzi i nie mieliście ochoty zaszaleć? Pozdrowienia dla Woodstokowiczów a drewniaki rowem