• ~Ami
    (2013-08-03 09:14)
    Ja jeździłam na Woodstock, piłam, paliłam dzointy, ale z umiarem;-), było to 12 lat temu, teraz nie piję , nie palę , ;-) kocham świat, szanuję ludzi, jestem terapeutką, ludzie mnie lubią i szanują! Wiec troche w tych komentarzach drodzy pąnstwo przesadzacie, z nazywaniem ludzi na woodstoku ********* hołotą itp. . a ile jest tych co tam nie jeżdżą , za 'normalnych' się uważają i gorsze wariactwa wyprawiają. ;-), oj ludzie ludzie , zanim zaczniecie obrażać innych to sami na siebie popatrzcie, nie marnujcie czasu na obgadywanie i obrażanie innych , a zajmijcie sie zmiana siebie, to wtedy ten kraj i świat napewno przetrwa i bedzie na 'poziomie';-), pozdrawiam wszystkich mile
  • ~Drzazga 101
    (2013-08-03 09:46)
    O Matko, jeżeli jest tam KUPA LUDA i bawią się, bo widać mordy roześmiane, to znaczy się, że młodym taka impreza jest potrzebna i tu ni ma co się zżymać. Szkoda tylko, że pomiędzy tym Przystankiem Woodstok a Papieskimi Dniami Młodzieży nie ma czegoś programowo pośredniego o tej samej skali.
    Hej !-
  • ~Jerzy
    (2013-08-03 09:26)
    Upodobnić się do świni w błocie, to jest coś !
  • ~NIELUBIĄCY ZŁODZIEI I CWANIAKÓW
    (2013-08-02 17:23)
    owsik z pomagierami powinien już dawno dożywocie odsiadywać za stworzenie na polskiej ziemi enklawy dla tego zdemoralizowanego bydła które niektórzy chcą nazywać polską młodzieżą, jest to też wina rodziców wolą zarabiać swoje nędzne grosze i wlepiać tępe oczy w telewizor niż zainteresować się swoim dzieckiem nie mówiąc już o tym jak to pasuje Tuskowi i jego kolesiom z rządu i partii że będą mogli coraz łatwiej manipulować tym motłochem, owsik wracaj do ***** tam twoje miejsce.
  • ~Antoni
    (2013-08-03 09:32)
    Dziwne, że nie ma tam Jarosława Kaczyńskiego. Mógłby zdobyć kilka głosów.
  • ~satyryk
    (2013-08-03 10:51)
    warszawiacy kuflem niemieckiego piwa uczcili pamiec poleglych, dzien po, pojechali do pracy niemieckimi autami.
  • ~alex
    (2013-08-03 08:58)
    a ten pajac co tu robi
  • ~Roman
    (2013-08-03 09:28)
    Tak tam śmierdzi, że nawet maskę założył.
  • ~Fuj
    (2013-08-03 10:04)
    Ale komercha - fuj
  • ~sddd
    (2013-08-03 09:52)
    Grunt ze Owsiak zarobie kasa dla swojej rodziny na nastepny rok!
  • ~dyskryminacja
    (2013-08-03 10:27)
    Pieniądze zbierali wszyscy, a impreza tylko dla pasjonatów kąpieli w gnojówce.
  • ~jacekpl
    (2013-08-03 10:26)
    W US już pop-u amerykańskiego nie sluchają tylko większość młodych słucha K-POP , powstają restauracje z kuchnią koreańska
    http://www.youtube.com/watch?v=M2kfrJJI0-Q
  • ~jk Józef
    (2013-08-03 11:17)
    Jestem przerażony. To mam nadzieję tylko margines. Ale proszę przyjrzeć się zdjęciu 13 stemu i obejrzeć dokładnie naszą flagę i te bazgroły na niej.O ile wiem godło ,flaga i hymn podlegają ochronie prawnej.Mam rację? i pytam kto zostanie ukarany za upodlenie flagi?
  • ~moim zdaniem
    (2013-08-03 07:56)
    ~matka blizniakow...2013-08-03 01:20
    Ty się lepiej kobito opamietaj! Synalkowie pokazują ci to, co chcą, żebyś widziała! Telewizja kłamie - powiadasz? a to ciekawe!

    Wysyłasz synów na LEWACKIE ORGIE pod płaszczykiem festiwalu muzycznego! Zrozum to wreszcie!
  • ~zatrzymać IV rozbiór POLSKI ! ! !
    (2013-08-03 11:37)
    D E U T S C H E PO-rno
  • ~blaaaaa.........
    (2013-08-02 18:14)
    Jak większość polaczków twojego pokroju, tylko ci młodzi ludzie potrafią się w przeciwieźstwie do ciebie buraku bawić...
  • ~Tusek Gowinen POmiata
    (2013-08-03 01:50)
    Ludzie PO to dno
  • ~Kara
    (2013-08-03 12:40)
    Owsik to niezły cwaniak. Znalazł świetny sposób wygodnego życia na naiwnych serduszkach. Uczyć się nie chciało, do pracy iść się nie chciało to się gibie i robi za autorytet. A przy tym urządza pranie mózgu młodym nastolatkom i nie tylko. Zbydlęcenie pierwsza klasa. Róbta tak dalej, a obudzita sie w Bantustanie, jeśli już tak nie jesteśta. Jołki matołki!
  • ~Tarzajcie się w błocie jutro na bezrobocie
    (2013-08-03 12:45)
    Róbta co chceta. co końca świata i jeden dzień dłuzej.- Łowsiak z Miecugowem
  • ~moim zdaniem
    (2013-08-03 08:19)
    ~apsik2013-08-03 07:43
    WSZYSCY mamy swoje prawa, ale bez przesady! Nazywanie wyuzdanych ORGII (patrz zdjęcia - one kłamią?) niewinnym, muzycznym festiwalem to chyba kompletna ślepota, nie uważasz?

Może zainteresować Cię też: