• ~car
  (2014-05-28 17:38)
  Dręczy mnie ciekawość czy "ona" ma chu.a czy cip.
 • ~Palec boży
  (2014-05-28 02:03)
  Czlowiek hetero nie majacy w rodzinie ani w najbliższym gronie znajomych tych tzw kochajacych "inaczej", czy cos w tym stylu, przy spotkaniu z Conchitą jest skonfuzjowany zastanawiając się jak wlasciwie ma patrzyć na kogos takiego jak Conchita. Mieszka z facetem wiec jest geyem. Czasami się ubiera jak facet czasami jak baba mowiac o sobie jak o kobiecie, choć do lesbijstwa się nie przyznaje. Zmuszanie zwykłych ludzi do takiego glowkowania kim jest Conchita niejednemu staje się zmorą czującym niechęć do całego zjawiska!
  Chcąc stworzyć sobie lepszą orientacje o tym zjawisku weszłam na youtube i posluchalam Conchity innych piosenek i doszlam do wniosku że kiedy odrzuci się całe zdziwienie czy szok wokół jej fizycznej postaci co przeszkadza w skoncentrowaniu się na jej muzycznym talencie to trzeba przyznać ze Conchita naprawdę ma talent i wszelkie predyspozycje żeby zostać gwiazdą. Najbardziej mi się podobała piosenka z która Conchita startowała chyba do tych samych eliminacji ale w innym roku. Tytułu nie pamiętam, ale "zdziwiliśmy" sie jak swietnie prezentowala się jej piosenka i ona na swietlisto indygowym backgrundzie. Wrazenie było nioczekiwane i "wszyscy" az przycichlismy. Wtedy NAJWYZSZY pokazał nam całą enigmę zwiazana z Conchitą: Otóż dawno temu Conchita jako "extra terestial" rodzaju męskiego żyła na pewnej hetero planecie. Planeta ta była już prawie w świetle na wyższym rozwoju duchowym niż ziemia obecnie, a technologicznie znajdowala sie miliony lat przed ziemią. Kiedy Conchita już jako "ConchitO" dorósł, doznał całego szeregu widzeń odnośnie swych poprzednich wcieleń, zobaczyl że niedawno był ofiarą pewnych straszliwcow którzy byli gejami, a ktorzy z ofiarami swoimi wyczyniali straszne rzeczy. Przejety tym mocno "Chonchito" postanowil odszukać ich i wziąć odwet, a potem zbliżył się do ich niechronionej planety i ostrzelał ze swego kosmicznego pojazdu wszystko co tam zobaczył. Na jego nieszczęście niewiedzac nawet dokladnie jak ci straszliwcy wygladali zastrzelił cała grupę "ludzi" (istot) swiatła, którzy tez będąc tam zdobycznymi ofiarami już szykowali się do buntu i ataku na zło które tam istnialo i tym uniemożliwił im wyzwolenie planety. Po paru tygodniach atak powtorzył ale znow nieszczęsliwie uderzając w wiekszośc tych "ludzi" (istot) swiatla którzy przezyli poprzedni atak. Wtedy BÓG kazał go zestrzelić i zmusił go do urodzenia się u tych wlasnie straszliwcow.
  Pomocnikow do swego diabelskiego gejowskiego swiata zradzali w sposob sztuczny, a przymusowymi gejami robili ich poprzez genetyczne manipulacje.
  Upadek "ConchitO" było dla niego lekcją panowania nad emocjami aż ujrzy całą rzeczywistość.
  Urodzenie się prawie światłej duszy w srodowisku straszliwcow jest dla niej całkowitym szokiem. Straszliwa przemoc i takiez gwałty sa jeszcze większym szokiem. Żeby odstraszyć straszliwcow od wszelkiego "pociągu" seksualnego do siebie, "ConchitO" zawzorował sie na innych duchowo podobnych do niego (tez tam przebywających) i zaczął zachowywać się udając kobietę czyli istotę rodzaju zenskiego robiac żeńskie gesty i strojac żeńskie miny.
  Straszliwcy czując odraze do wszelkiej zenskosci omijali takich jak Conchito biorac se innych do ich diabelskich orgii, az ktorys nie mogąc już znieść widoku baby w swoich zastępach pozbawił Chonchito zycia. Długo jeszcze, raz po raz odradzał się "ConchitO" u tych samych straszliwcow i raz po raz w podobny sposób zakanczał swe zycie. Szok bycia skazanym na seksualne ekscesy z tymi straszliwcami powodował ze bardziej zyczyl sobie tam śmierci niż wspolzycia z nimi. Wspolzył za to ukradkiem z innymi podobnymi aż do momentu kiedy go zabito.
  Potem inkarnował na ziemi żeby znow rozwijać się duchowo do swiatła.
  Ta historia jest nie tylko historią Chonchity ale także wszystkich gejow którzy lubia przebierać się w żeńskie stroje i stroić zenskie gesty i miny. Wszyscy tacy z takim wlasnie "ciężarem" nabrali swej gejowskiej żenskosci na tej samej co Conchita wyżej wyminionej przezemnie planecie. Przyzwyczajenie do strojenia żeńskich min czy gestow czy przebierania się w babskie stroje tak im na tamtej planecie weszły w krew że nawet dziś stały się ich zyciową potrzebą i podswiadoma forma obrony przed brutalnymi destruktywnymi gejami. Im większy podświadomy strach tym większy upor i determinacja w przebieraniu się za "babę"! Oto historia Conchity, innych "delikatnych" gejow i ekstermalnych transow i dlaczego tak dziwacznie się zachowują!
 • ~max
  (2014-06-16 12:14)
  pan conczita ma piękne nogi oczy ine tylko niejeden męzczyzna w polscei na świecie chciałby mieć tyle talentów i dar ow od boga czy natury jak tam kto chce i a ci ktorym ten piękny i zadbany pan się nie podoba to pytam czy gdyby to było twoje dziecko lub ktoś najbliższy w rodzinie to nie cieszyłbyś się ztych wszystkich darów natury no jak tam samoświadomośc max
 • ~zenek
  (2014-06-02 08:44)
  masakra
 • ~nik
  (2014-05-31 12:30)
  zgrabne chlopisko, cyrkow nie ma to szuka sczescia na estradzie
 • ~Nvt.
  (2014-05-29 05:14)
  Dziennikarze to promuja bo oni z tego samego kroju.
 • ~czym podbić świat? tymi kulasami!!!
  (2014-05-28 22:54)
  No i jaki świat podbije ten obojnaczy osobnik z koślawymi nogami i żylastymi rękami, czy ktoś tam w gejowskim świecie się zastanowił co tu wypisuje?
 • ~nori
  (2014-05-28 18:33)
  Żałosny facet, nie mógł się przebić występując jako mężczyzna to zrobił z siebie cyrkową atrakcję dla zboków.
 • ~adam
  (2014-05-28 10:54)
  Przestancie juz promowac to zboczenie. To nigdy nie bylo nie jest i nie bedzie normalne.
 • ~ke9
  (2014-05-28 09:34)
  Jeszcze Ci to życie wyjdzie bokiem konczita... Myślę, że szybciej niż się spodziewasz. Wielcy tego świata szybko kończą, zostają przepuszczeni jak przez maszynkę do mięsa albo magiel, a kiedy stają się niedochodowi bo już wszystkim się opatrzą są wyrzucani na śmietnik świata, niczym zeschnięty wywłok... GAGa już też się kończy, co widać...
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.