• ~m
    (2015-07-03 10:24)
    julia pochodzenie semickie i dlatego chwali Woodstoc k oglupianie Polaków to ich sposób babranie sie w bagnie ,Owsiak tylko po cichu sie cieszy ze naiwni Polacy nabierają się na wszytko
  • ~Mark
    (2014-08-28 20:01)
    BOG potepia dziwki,potepia dziwki tanczace w klubach Go Go na rurkach !!!
    Bog potepiahandlarzy dziwkami, Bog potepia codzoloznikow, rozpustnikow !!!
  • ~Mark
    (2014-08-28 19:52)
    Polki to tanie dziwki dla Europy !!!
    Wszyscy wiedza na zachodzie ze Polki to tanie dziwki !!!
  • ~olo
    (2014-08-09 18:32)
    "200 aktywnosci" - bezmyslne kopiowanie z angielskiego
  • ~benek
    (2014-08-05 20:45)
    a zdjecia to przepraszam w czym sa najlepsze?
  • ~AK
    (2014-08-05 20:25)
    jakoś to błoto pasuje do nich
  • ~warszawiak
    (2014-08-05 15:11)
    Możecie sobie hejtować ad mortem defecatem a oni i tak robią co im się podoba.
    Chcą jechać - to jadą, taplają się w błocie, kochają a was mają głęboko w d...
    I to jest piękne
  • ~zły
    (2014-08-05 14:23)
    właściwe miejsce dla świń -błoto. to ta nowa generacja, i ja mam bronić tego narodu, oddać życie za niego?Opamiętajcie się ludzie ,co z Wami robią te POciognioty.
  • ~OOO ! - moje wpisy POusuwane
    (2014-08-05 13:58)
    - choc wulgaryzmow nie bylo ,
    pewnie sie komus nie sPOdobaly !
  • ~ojciec
    (2014-08-05 12:51)
    zamiast na łódstoki wysyłam dzieciaki do koscioła tam na pewno sa bezpieczne...
  • ~poprostuczłowiek
    (2014-08-05 09:03)
    Czytam te komentarze i zastanawiam się skąd się biorą kakie prymitywy umysłowe.Ja mam sąsiadów i sąsiadki którzy od lat jezdzą na Woodstok (nawet będąc ministrantami).Wracają do domu a po kilku dniach idą na pielgrzymkę do Częstochowy.Skończą studia to nie będą mieli czasu obskoczyć wszystkie darmowe imprezki bo pójdą do pracy.Jezdzą co roku do Lednicy oraz na wycieczki z księdzem (Licheń,Łagiewniki,Święta Lipka itd).Przecież my w młodości (lata '70 ) też tak robiliśmy.Nawet na lekcji religii (w kościele-w podziemiach)gdy ksiądz widział że usypiamy-robił przerwę i kazał włączyć magnetofon z muzyką rock:Led Zepelin,Bleck Sabbath,Status Quo.Suzi Quatro.Deep Purple itp.Jedna msza w niedzielę była dla młodziezy-nazywano ją bitowa.Od big bit.Może dlatego faudy na mózgu nam się nie wyprostowały.Z nami(młodymi) był K.Wojtyła i księża z nim związani oraz ludzie inteligentni.Przeciw beton czerwony i wieśniactwo z miast i ze wsi.Mam na myśli poziom umysłowy a nie pochodzenie.
  • ~baca
    (2014-08-05 08:37)
    wguanstok...

    ulubiony widok niemców: POLACY TAPLAJA SIE W BŁOCIE JAK ŚWINIE !!!

    jesteśmy podnarodem ???
  • ~dr MIODZIO
    (2014-08-05 08:27)
    JAKIE TO CAŁOWANIE Z TAKIM BYKIEM ???
  • ~zzz
    (2014-08-05 08:06)
    Patologia w blocie !
  • ~jedna baba
    (2014-08-05 07:50)
    Piekne dziewczeta i piekni mlodziency, bawili sie wspaniale i tanczyli i uzywali zycia, a wam szkoda i zal, a to przeciez wasze dzieci mogly by byc, takie radosne i szczesliwe!

    Szkoda mi panie Jurku, ze oni tak pana nienawidza i usiluja zaszczuc za te pieniadze, co to niby pan kradnie.
  • ~gość
    (2014-08-05 05:24)
    Większość to same pasztety. Przyjeżdżają w to błocko chyba tylko dlatego że gdzie indziej nie mają żadnego brania a w tym syfie wśród narąbanych idiotów mogą się podlansować.
  • ~gk
    (2014-08-05 05:19)
    Patrzę na te zdjęcia i myślę że to szczyt upodlenia młodych ludzi. Na dodatek jeszcze za to płacą nie małe pieniądze.
  • ~PRECZ Z OWSIAKIEM
    (2014-08-05 01:13)
    ALE DZICZ
  • ~gamal
    (2014-08-04 23:33)
    Szatan nie jest po prostu pierwiastkiem zła!
    Według niektórych Szatan Diabeł to po prostu cecha, tkwiący w nas pierwiastek zła. Tymczasem w Biblii zapisano rozmowę Boga z Szatanem. Bóg jest doskonały, więc nie mógłby rozmawiać ze znajdującą się w Nim cząstką zła (Powtórzonego Prawa 32:4; Hioba 2:1-6). Poza tym Szatan kusił Jezusa, który też był bez grzechu (Mateusza 4:8-10; 1 Jana 3:5). Biblia więc dowodzi, że Diabeł NIE jest po prostu uosobieniem zła, lecz realną osobą.
    Czy powinno nas dziwić, że wielu powątpiewa w istnienie Diabła? Nie, ponieważ Biblia mówi, że on zwodzi ludzi, by osiągnąć swoje cele (2 Tesaloniczan 2:9, 10). A jedną z jego największych sztuczek jest zaślepienie ich do tego stopnia, że nie dostrzegają jego istnienia (2 Koryntian 4:4).
  • ~Wiadomo owsiki
    (2014-08-04 23:05)
    Ale szit.