• ~buhahaha
    (2014-08-04 11:32)
    tak sie bawi POlska PATOLOGIA!!!
  • ~gamal
    (2014-08-04 12:15)
    Cytyt Biblijny,Ksiega 1 Koryntian 10 : 23 "Nie możecie pić kielicha Boga Jehowy i kielicha demonów; nie możecie spożywać ze „stołu Jehowy” i stołu demonów. 22 Albo „czy pobudzamy Jehowę do zazdrości”? Czyż jesteśmy silniejsi niż on? 23 Wszystko wolno, ale nie wszystko jest korzystne. Wszystko wolno, ale NIE WSZYSTKO BUDUJE. 24 Niech każdy szuka korzyści nie swojej własnej, lecz drugiego !!!"
  • ~Rolnik
    (2014-08-04 12:21)
    U mnie taką zabawę na wsi mają świnie, tarzają się od rana do wieczora.
  • ~Roband
    (2014-08-04 13:49)
    Ale zgnilizna w tej młodzieży czy to już opanowanie tej POdczerwieni i POlikociarni mętnego nurtu medjalnego licze że to POmału pryśnie i ROZUM WRUCI bo i o mieszkanie trudno to waryjactwo POnczkuje
  • ~krakus
    (2014-08-04 15:01)
    brawo Woodstok ! Brawo Owsiak !
  • ~pytak
    (2014-08-04 15:14)
    A co sie stalo z Miecugowem?
  • ~testy na HIV
    (2014-08-04 16:11)
    lepiej trzymać się od tego "towarzystwa" z daleka. A ci, którzy zaliczyli skok w bok, nie wiadomo z kim, bez "gumki", obowiązkowo testy na HIV za 3 miesiące i pakiet na weneryczne, jak najszybciej.
  • ~@krakus
    (2014-08-04 16:23)
    brawo PATOLOGIA - jak swinie w blocie!!!
  • ~ber
    (2014-08-04 16:42)
    Wódstok- piajństwo.śmierć po przepiciu, seks po krzakach, dzicz moralna, brak godności no i jeszcze zabłąkany ks Lemański- kapłan antyKościoła "GazWyb" i Tefałen
  • ~Demoralizowanie POprzez Owsika i zgraji nieudaczn
    (2014-08-04 16:55)
    Patrze sie na to z POlitowaniem ...
    '' im '' o to chodzi -, wiec
    'ROBTA CO CHCETA''
    a my was wyprowadzimy na manowce !
  • ~xxx
    (2014-08-04 17:36)
    Dlatego ta Patologia walczy o mozliwość odbycia skrobanek, szybko i wszędzie.
  • ~Ypon
    (2014-08-04 17:46)
    Co za bydło - a raczej istne świnie
  • ~Krotko mowiac -Sodoma i Gomora !- biada wam....
    (2014-08-04 18:01)
    Hooo...-hoo... tutaj jest jeszcze nie najgorzej ,
    poogladajcie inne sceny .
    Ich rodzice i mlodsze rodzenstwo -
    zbierali pod Kosciolami na te rozpuste = zezwierzecenie .
  • ~ojciec
    (2014-08-04 18:16)
    Wychowanie wedlug Guru mlodziezy polskiej --Owsiaka.Jakos nie widzialem by on sam tarzal sie w blocie...a moze za malo blota???Spytalem mege syna czy nie jeszie na Woodstock ,gdy spojrzal sie na mnie,to chcialem sie pod ziemie zapasc.jestem dumny ze nie jest glupi. Brawo synku!!!
  • ~smutne to upadlanie się młodych
    (2014-08-04 19:00)
    niektórym wydaje się, że jak pojadą na tą imprezę, jak poćpają, pochlają i potaplają się w błocie to ich codzienne problemy znikną ... od problemów się nie ucieka w hedonizm tylko się je rozwiązuje - jeśli nie samemu to przy pomocy najbliższych ... upadłe, zmarnowane pokolenie gimbazy ...
  • ~Julia
    (2014-08-04 19:10)
    Ludzie opamiętajcie się ! Jak możecie się wypowiadać na temat Woodstocku jak nigdy na nim nie byliście? Telewizja waszym źródłem informacji? No to słabiutkie podejście. Polecam porozmawiać z ludźmi, którzy faktycznie tam się bawią. Przystanek Woodstock owszem jest pełen szaleństwa, ale nie jest to szaleństwo brudne i ohydne jak to wszyscy przedstawiacie pewni swego. Będąc na Woodstocku spotkałam mnóstwo inteligentnych ludzi. Nie pieprzyłam się po krzakach ani nie ćpałam i piłam na umór. Bawiłam się na koncertach. Przytulałam i obdarzałam uśmiechem ludzi. Brałam udział w mnóstwie warsztatów, które poszerzyły mi horyzonty, co więcej było mnóstwo stanowisk, na których dowiedziałam się interesujących rzeczy. Każdy tam ma swój punkt widzenia. Nie spotkałam nikogo głupiego. Owsiak jak tylko pojawiał się jakiś problem przez mikrofon ustawiał nas do pionu. A o 17 w rocznicę Powstania Warszawskiego na terenie całego Woodstocku nastąpiła cisza, po której wszyscy śpiewali z dumą naszy hymn narodowy. Skoro jesteśmy takim bydłem jak się próbuje nas przedstawić, to chyba żyjemy w równoległych rzeczywistościach. Pozdrawiam i tą wypowiedzią chcę tylko pokazać, że nie wszystko jest czarno białe i może czasem warto się zastanowić nad ocenianiem innych ludzi.
  • ~Renia
    (2014-08-04 19:11)
    Najbardziej zabawny jest ten dinozaur z Budki Suflera ze swoim jedym przebojem "Bo do tanga trzeba dwojga"
  • ~duma rośnie wraz głupotą
    (2014-08-04 19:31)
    " A o 17 w rocznicę Powstania Warszawskiego na terenie całego Woodstocku nastąpiła cisza, po której wszyscy śpiewali z dumą naszy hymn narodowy." ... fajnie, że jesteś dumna z hucznego świętowania jednej z największych tragedii Polski w XX wieku ... nie ma jak bycie masochistą, tylko bezmózg czci klęski ...
  • ~Julia
    (2014-08-04 19:44)
    Mówię o dumie z tego, że jesteśmy Polakami. Oraz o tym, że potrafiliśmy oddać cześć poległym w Powstaniu. Nikt tu nie mówi o hucznym świętowaniu. Dokładając takie wypowiedzi sami nakręcamy się negatywnie. Myślę, że każdy zrozumiał sens moich słów, a dokładanie zbędnej ideologi jest po prostu głupie
  • ~ZbyszekD
    (2014-08-04 19:51)
    Artykuł z ,,Dziennika":,,I Bóg stworzył Annę Dymną'' właśnie wspaniała aktorka i wspaniała postać i mam własną fundację z którą non-stop nie afiszuje się na całą Polskę , są ,,Dziecięce wioski'', fundacja ,,Polsatu' i wiele wiele innych . Tutaj jest wielka pompa zimą i na końcu taplanie się w błocie latem. To są olbrzymie koszty dodatkowe, o których jakoś nikt nie mówi, bo kto np. płaci za zniszczone wagony?

Może zainteresować Cię też: