• ~rozliczyć OWSIKA z WOŚP
    (2014-08-04 21:44)
    .
    b i e d n i zagubieni oraz ZWIEDZENI przez sprytnego ZŁOdzieja ...
    .
  • ~Renia
    (2014-08-04 19:11)
    Najbardziej zabawny jest ten dinozaur z Budki Suflera ze swoim jedym przebojem "Bo do tanga trzeba dwojga"
  • ~smutne to upadlanie się młodych
    (2014-08-04 19:00)
    niektórym wydaje się, że jak pojadą na tą imprezę, jak poćpają, pochlają i potaplają się w błocie to ich codzienne problemy znikną ... od problemów się nie ucieka w hedonizm tylko się je rozwiązuje - jeśli nie samemu to przy pomocy najbliższych ... upadłe, zmarnowane pokolenie gimbazy ...
  • ~Julia
    (2014-08-04 19:10)
    Ludzie opamiętajcie się ! Jak możecie się wypowiadać na temat Woodstocku jak nigdy na nim nie byliście? Telewizja waszym źródłem informacji? No to słabiutkie podejście. Polecam porozmawiać z ludźmi, którzy faktycznie tam się bawią. Przystanek Woodstock owszem jest pełen szaleństwa, ale nie jest to szaleństwo brudne i ohydne jak to wszyscy przedstawiacie pewni swego. Będąc na Woodstocku spotkałam mnóstwo inteligentnych ludzi. Nie pieprzyłam się po krzakach ani nie ćpałam i piłam na umór. Bawiłam się na koncertach. Przytulałam i obdarzałam uśmiechem ludzi. Brałam udział w mnóstwie warsztatów, które poszerzyły mi horyzonty, co więcej było mnóstwo stanowisk, na których dowiedziałam się interesujących rzeczy. Każdy tam ma swój punkt widzenia. Nie spotkałam nikogo głupiego. Owsiak jak tylko pojawiał się jakiś problem przez mikrofon ustawiał nas do pionu. A o 17 w rocznicę Powstania Warszawskiego na terenie całego Woodstocku nastąpiła cisza, po której wszyscy śpiewali z dumą naszy hymn narodowy. Skoro jesteśmy takim bydłem jak się próbuje nas przedstawić, to chyba żyjemy w równoległych rzeczywistościach. Pozdrawiam i tą wypowiedzią chcę tylko pokazać, że nie wszystko jest czarno białe i może czasem warto się zastanowić nad ocenianiem innych ludzi.
  • ~duma rośnie wraz głupotą
    (2014-08-04 19:31)
    " A o 17 w rocznicę Powstania Warszawskiego na terenie całego Woodstocku nastąpiła cisza, po której wszyscy śpiewali z dumą naszy hymn narodowy." ... fajnie, że jesteś dumna z hucznego świętowania jednej z największych tragedii Polski w XX wieku ... nie ma jak bycie masochistą, tylko bezmózg czci klęski ...
  • ~jedna baba
    (2014-08-05 07:50)
    Piekne dziewczeta i piekni mlodziency, bawili sie wspaniale i tanczyli i uzywali zycia, a wam szkoda i zal, a to przeciez wasze dzieci mogly by byc, takie radosne i szczesliwe!

    Szkoda mi panie Jurku, ze oni tak pana nienawidza i usiluja zaszczuc za te pieniadze, co to niby pan kradnie.
  • ~ojciec
    (2014-08-04 18:16)
    Wychowanie wedlug Guru mlodziezy polskiej --Owsiaka.Jakos nie widzialem by on sam tarzal sie w blocie...a moze za malo blota???Spytalem mege syna czy nie jeszie na Woodstock ,gdy spojrzal sie na mnie,to chcialem sie pod ziemie zapasc.jestem dumny ze nie jest glupi. Brawo synku!!!
  • ~gamal
    (2014-08-04 12:15)
    Cytyt Biblijny,Ksiega 1 Koryntian 10 : 23 "Nie możecie pić kielicha Boga Jehowy i kielicha demonów; nie możecie spożywać ze „stołu Jehowy” i stołu demonów. 22 Albo „czy pobudzamy Jehowę do zazdrości”? Czyż jesteśmy silniejsi niż on? 23 Wszystko wolno, ale nie wszystko jest korzystne. Wszystko wolno, ale NIE WSZYSTKO BUDUJE. 24 Niech każdy szuka korzyści nie swojej własnej, lecz drugiego !!!"
  • ~zły
    (2014-08-05 14:23)
    właściwe miejsce dla świń -błoto. to ta nowa generacja, i ja mam bronić tego narodu, oddać życie za niego?Opamiętajcie się ludzie ,co z Wami robią te POciognioty.
  • ~gk
    (2014-08-05 05:19)
    Patrzę na te zdjęcia i myślę że to szczyt upodlenia młodych ludzi. Na dodatek jeszcze za to płacą nie małe pieniądze.
  • ~gość
    (2014-08-05 05:24)
    Większość to same pasztety. Przyjeżdżają w to błocko chyba tylko dlatego że gdzie indziej nie mają żadnego brania a w tym syfie wśród narąbanych idiotów mogą się podlansować.
  • ~dr MIODZIO
    (2014-08-05 08:27)
    JAKIE TO CAŁOWANIE Z TAKIM BYKIEM ???
  • ~baca
    (2014-08-05 08:37)
    wguanstok...

    ulubiony widok niemców: POLACY TAPLAJA SIE W BŁOCIE JAK ŚWINIE !!!

    jesteśmy podnarodem ???
  • ~poprostuczłowiek
    (2014-08-05 09:03)
    Czytam te komentarze i zastanawiam się skąd się biorą kakie prymitywy umysłowe.Ja mam sąsiadów i sąsiadki którzy od lat jezdzą na Woodstok (nawet będąc ministrantami).Wracają do domu a po kilku dniach idą na pielgrzymkę do Częstochowy.Skończą studia to nie będą mieli czasu obskoczyć wszystkie darmowe imprezki bo pójdą do pracy.Jezdzą co roku do Lednicy oraz na wycieczki z księdzem (Licheń,Łagiewniki,Święta Lipka itd).Przecież my w młodości (lata '70 ) też tak robiliśmy.Nawet na lekcji religii (w kościele-w podziemiach)gdy ksiądz widział że usypiamy-robił przerwę i kazał włączyć magnetofon z muzyką rock:Led Zepelin,Bleck Sabbath,Status Quo.Suzi Quatro.Deep Purple itp.Jedna msza w niedzielę była dla młodziezy-nazywano ją bitowa.Od big bit.Może dlatego faudy na mózgu nam się nie wyprostowały.Z nami(młodymi) był K.Wojtyła i księża z nim związani oraz ludzie inteligentni.Przeciw beton czerwony i wieśniactwo z miast i ze wsi.Mam na myśli poziom umysłowy a nie pochodzenie.
  • ~ojciec
    (2014-08-05 12:51)
    zamiast na łódstoki wysyłam dzieciaki do koscioła tam na pewno sa bezpieczne...
  • ~OOO ! - moje wpisy POusuwane
    (2014-08-05 13:58)
    - choc wulgaryzmow nie bylo ,
    pewnie sie komus nie sPOdobaly !
  • ~warszawiak
    (2014-08-05 15:11)
    Możecie sobie hejtować ad mortem defecatem a oni i tak robią co im się podoba.
    Chcą jechać - to jadą, taplają się w błocie, kochają a was mają głęboko w d...
    I to jest piękne
  • ~gamal
    (2014-08-04 23:33)
    Szatan nie jest po prostu pierwiastkiem zła!
    Według niektórych Szatan Diabeł to po prostu cecha, tkwiący w nas pierwiastek zła. Tymczasem w Biblii zapisano rozmowę Boga z Szatanem. Bóg jest doskonały, więc nie mógłby rozmawiać ze znajdującą się w Nim cząstką zła (Powtórzonego Prawa 32:4; Hioba 2:1-6). Poza tym Szatan kusił Jezusa, który też był bez grzechu (Mateusza 4:8-10; 1 Jana 3:5). Biblia więc dowodzi, że Diabeł NIE jest po prostu uosobieniem zła, lecz realną osobą.
    Czy powinno nas dziwić, że wielu powątpiewa w istnienie Diabła? Nie, ponieważ Biblia mówi, że on zwodzi ludzi, by osiągnąć swoje cele (2 Tesaloniczan 2:9, 10). A jedną z jego największych sztuczek jest zaślepienie ich do tego stopnia, że nie dostrzegają jego istnienia (2 Koryntian 4:4).
  • ~AK
    (2014-08-05 20:25)
    jakoś to błoto pasuje do nich
  • ~benek
    (2014-08-05 20:45)
    a zdjecia to przepraszam w czym sa najlepsze?