• ~gość
    (2015-06-25 16:15)
    niezniszczalna???
  • ~Jurek
    (2015-06-23 09:45)
    Moja ulubiona polska piosenkarka - teraz i zawsze!
  • ~kris
    (2015-06-16 07:33)
    Sława Przybylska to legenda polskiej piosenki a nie PRL!!!
  • ~Andy
    (2015-06-16 04:54)
    Leonard Cohen polskiej piosenki :)
  • ~ob.RP
    (2015-06-16 04:37)
    wszystko pamiętam, muzykę, płyty, atmosferę mojego rodzinnego domu i życie bez problemów-wszystko to przypomniała mi pani Sława Przybylska swoją jedną z piosenek. Dziękuję i życzę 100 lat
  • ~Norton
    (2015-06-15 23:49)
    Teraz mamy wiele zafajdanych quasi-anglojęzycznych piosenkarek ,piosenkarzy,zespołów,ktore "miauczą",które tak naprawde kiepsko sobie radzą.Niechaj uczą się od tych,którzy pieknie spiewali i nadal to potrafią,od tych,którzy nad soba pracowali by do czegoś dojść jak Maria Koterbska,jak Santor,jak wlasnie S.Przybylska z tym cudownym "Pamietasz była jesień...",jak Marta
    Mirska,Jakubczak,jak Piotr Szczepanik,Krawczyk itd.,itd ! A popatrzcie jak kapitalnie nadal spiewa Majewska (!),Rodowicz. A jak spiewał Zbych kurtycz ...!
  • ~gazdzina
    (2015-06-15 21:09)
    uwielbiam Panią i te cudowne piosenki mojej młodości
  • ~kicha na całego
    (2015-06-15 17:18)
    Te festiwale w ostatnich latach nie umywają się do tych jakie oglądaliśmy kilkanaście lat temu. Dużo marnego gadania a mało dobrej muzy.
  • ~LOL!
    (2015-06-15 16:39)
    Diamentowy Mikrofon, Platynowa Słuchawka i Perłowa Kupa.
    Fajne!
  • ~REMEDIUM
    (2015-06-15 16:17)
    od wielu lat oglądalismy OPOLE BO BYŁO PIEKNIE I CIEKAWIE .NARESZCIE BEZ ŁOMOTÓW ,KRZYKÓW DZIKICH WYKONAWCÓW ,KTÓRZY ANI PO POLSKU ANI W INNYM JĘZYKU NIE POTRAFIĄ WYŚPIEWAĆ . ORKIESTRA BOGATA WSPANIAŁA ,BRAWO !
  • ~saa
    (2015-06-15 15:39)
    to były piękne melodyjne piosenki a nie jak dzisiejsze, wykrzyczane, bezmelodyjne..
  • ~jot
    (2015-06-15 15:36)
    Pani Przybylska - piękny głos, cudowne piosenki, wspaniały Człowiek!
  • ~wawa
    (2015-06-15 15:18)
    "Pamiętasz, była jesień" cudowna piosenka i dobry film - Pożegnania.
  • ~widz
    (2015-06-15 14:04)
    Tym wspólczesnym śpiewakom to tylko wyłączyc muzyke i światla mrugające ,SAME DNO. KONSOLAICH RATUJE!!!.
  • ~ela
    (2015-06-15 13:02)
    Pani Przybylska wczoraj po wykonanych utworach i odebranej nagrody w Opolu tak pięknie wypowiedziała się tytułami swoich piosenek. Bardzo mi się podobało. Życzę Pani długich lat życia w zdrowiu i wspaniałej kondycji do śpiewania.

Może zainteresować Cię też: