Paweł Kukiz odszedł z zespołu Piersi

X

Po blisko 30 latach, Paweł Kukiz opuścił kolegów z grupy Piersi.

Informację muzycy przekazali za pośrednictwem Facebooka. – Kiedy w 1984 roku rozpoczęła się przygoda zespołu Piersi w najśmielszych oczekiwaniach nie sądziliśmy, że uda się nam zainteresować naszą twórczością tyle pokoleń, że staniemy się autorami przebojów, które śpiewać będzie cała Polska, że spotkamy się na koncertach z tak wspaniałą publicznością – czytamy w komunikacie. – Nasze artystyczne marzenia stały się rzeczywistością. Podczas dotychczasowej naszej działalności, bywały chwile zwątpienia ale przeważały te radosne i pozytywne, co zresztą obrazuje nasza twórczość. Obecnie przed nami najtrudniejszy jak dotąd czas. Po 28 latach współpracy Paweł postanowił nie występować już razem z zespołem Piersi. Postanowiliśmy jednak działać nadal i w chwili obecnej najlepszy polski detektyw poszukuje nietuzinkowej postaci, która wspomoże wokalnie zespół Piersi, a my sami w pocie czoła pracujemy nad materiałem na nowy album. Więcej informacji wkrótce na stronie zespolpiersi.pl.

Dorobek zespołu Piersi zamyka "Piracka Płyta" z października 2004 roku.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: megafon.pl
  • ~Ika
   2013-02-18 15:35
   Legendarna grupa? Jezu ..dla kogo?
  • ~ORMOczuwa
   2013-02-18 15:39
   @dobrapamięć - przechwalasz się, dostęp do niejawnych teczek, poukrywanych po piwnicach przez twych kumpli to jeszcze nie dobra pamięć...
  • ~muzyk
   2013-02-18 15:45
   jaki "legendarny" zwykle dupki z falszujacym zapijmorda
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.