Paweł Kukiz odszedł z zespołu Piersi

2013-02-18 13:54 | Aktualizacja: 13:54
 Piersi już bez Kukiza

Piersi już bez Kukiza / AKPA)

Po blisko 30 latach, Paweł Kukiz opuścił kolegów z grupy Piersi.




Informację muzycy przekazali za pośrednictwem Facebooka. – Kiedy w 1984 roku rozpoczęła się przygoda zespołu Piersi w najśmielszych oczekiwaniach nie sądziliśmy, że uda się nam zainteresować naszą twórczością tyle pokoleń, że staniemy się autorami przebojów, które śpiewać będzie cała Polska, że spotkamy się na koncertach z tak wspaniałą publicznością – czytamy w komunikacie. – Nasze artystyczne marzenia stały się rzeczywistością. Podczas dotychczasowej naszej działalności, bywały chwile zwątpienia ale przeważały te radosne i pozytywne, co zresztą obrazuje nasza twórczość. Obecnie przed nami najtrudniejszy jak dotąd czas. Po 28 latach współpracy Paweł postanowił nie występować już razem z zespołem Piersi. Postanowiliśmy jednak działać nadal i w chwili obecnej najlepszy polski detektyw poszukuje nietuzinkowej postaci, która wspomoże wokalnie zespół Piersi, a my sami w pocie czoła pracujemy nad materiałem na nowy album. Więcej informacji wkrótce na stronie zespolpiersi.pl.

Dorobek zespołu Piersi zamyka "Piracka Płyta" z października 2004 roku.






Źródło: megafon.pl
Wypowiedzi: 68
1 2 3 4 ... 7 starsze
  • ~GAG2013-02-19 09:20

    Kukiz ma teraz nowy zespół SMOLEŃSKI

  • ~jim2013-02-19 09:20

    Ci co szli pod prąd zawsze mieli ciężko.

  • ~albert2013-02-19 09:10

    Taka Marylka zawsze chwaliła tych co przy władzy i patrzcie jak długo trzyma na fali.

  • ~pod sklepem sie ucze2013-02-19 09:08

    Legendarny to jest smok wawelski. Zaspol jest zwykly, realny. Ale legendarny nie byl i nie bedzie. Znany owszem. A Kukiz pozazdroscil Holdysowi i to wszystko. PIS czeka na takich celebrytow.

  • ~volf2013-02-19 09:07

    Do WoW Ci którzy grają dla rządzących mają się dobrze.

  • ~RealLive2013-02-19 08:38

    Komentarze iście ynteligenckie - gość robi co się mu podoba a swołocz ujada że pisowiec - ot i wyprane mózgi - głupi ten naród głupi!

  • ~wow2013-02-19 08:23

    Bo muzycy zespołu chca grać i zarabiać , a Kukiz politykować . To nie idzie w parze. Przegrany jest Kukiz , dołączy do grupy wykluczonych tzw. artystów jak Łaniweska , Zelnik czy Rewinski .

  • ~Borys.2013-02-19 07:31

    Teraz ten kretyn będzie wył razem z kotem Kaczyńskiego kołysanki do snu małemu zawistnemu kurduplowi, a wolnych chwilach poliże dupę Hafmana. Mały hitlerek i jego adiutant Hofman nie dadzą mu umrzeć z głodu i zawsze jakiś kieliszek "chleba" mu podadzą. Co to jest, że dawni moczymordy, ochlapusy i łajzy nagle stają się "świętym" i próbują pouczać innych co jest dobre, a co złe ???

  • ~KultKazika2013-02-19 07:08

    Ludzie co tak najeżdżacie Kukiza? Wyszydzacie go za jego rzekome związki z PiSuarami? O ile mi wiadomo to jest za JOW a nie za PO czy PiS. Dla was idolem jest Hołdys który od 30 lat nic nie nagrał. Widać że teraz każdy umysłowy wieśniak ma dostęp do neta i może napisać to co ślina na łeb cieknie.

  • ~wigraszek2013-02-19 07:01

    Bo się rozpłaczę!

1 2 3 4 ... 7 starsze