Kayah w Opolu nie wystąpi. "Nie dam sobie wmówić, że czarne jest białe, a białe jest czarne"

| Aktualizacja:

Zamieszania wokół festiwalu w Opolu nie koniec. W sprawie obecności lub nieobecności artystów w TVP wypowiedziała się Kayah. I jest to bardzo mocny głos.

wróć do artykułu
  • ~POLAK1253
    (2017-05-23 06:46)
    Polski świat artystyczny zszedł na psy ,jest to naturalne że musi się oczyścić ,niech młode wypiera stare,co zgrzybiałe pomarszczone mysi odejść ,są Artyści równierz na Śląsku to też Polska nie tylko Warszawka ,Artyści tacy jak Pani. Teresa Werner czy Pan Mariusz Kalaga i wielu wielu innych
  • ~Llo
    (2017-05-22 13:57)
    Czy to jakas baba z Balkanow ?
  • ~prof. gąbka
    (2017-05-20 22:43)
    Polacy mają wybór między wódką a koniakiem
  • ~Aro
    (2017-05-20 13:25)
    a ja nie dam sobie wmówić że wycie to jest talent
  • ~tusk
    (2017-05-18 10:08)
    te stare baby po wyganiać bo im się głowach poprzewracało amen.
  • ~Tak trzeba.
    (2017-05-17 22:32)
    Rodowicz nie zajmuje się polityką .Śpiewa a nie politykuje .
  • ~dor
    (2017-05-17 21:31)
    Nikt płakał nie będzie. Może młodzi dostaną wreszcie szansę.
  • ~CyklonB
    (2017-05-17 19:28)
    Kayah to jest szczególny przypadek sydokomuny a nie tylko KOD - miała propozycję wykonania jako pierwsza światowego później przeboju "Asereje" później Las Ketchup. Nie chciała się zgodzić na oryginalnego autora tekstu i kompozytora tylko uparła się na figuranta J. Cygana. Piękne gó...wno pływające na falach ZAiKS-u, 25 lat po upadku komunizmu powinni z tymi złodziejskimi układami skończyć.
  • ~\/|-|
    (2017-05-17 17:49)
    Bardzo sie z tego ciesze, shalom.
  • ~aabb
    (2017-05-17 16:20)
    I bardzo dobrze....niech ta PO-kraka ryczy dla KOD-orastów
  • ~helena
    (2017-05-17 15:05)
    I bardzo dobrze!! w Polsce jest demokracja ,kto chce to śpiewa!!! a swoją drogą nigdy nie lubiłam tej Kajah krzyczy jak poganiacz słoni,a nie piosenkarka.
  • ~Chato
    (2017-05-17 14:52)
    A KTO chce Słuchać i OGLĄDAĆ te PRZESTARZALE Du-y.
  • ~gwiazdy nie chcom spiewac bo przeszkadzajo im gwizdy
    (2017-05-17 14:16)
    Chlopy po wsi gadajo, ze niby mamy takiech artystuf jakiechis my na wlasnem grzbiecie wy hodowali i oklaskiwali, i sie smiali i holubili, i jedli i pili. i podruzowali i wystempowali.
  • ~mkk
    (2017-05-17 13:54)
    Pani Rodowicz zapytała: - Czy to prawda, Panie Prezesie Kurski, że jest czarna lista? Pan Kurski odpowiedział: - Ręczę Pani na cnotę mej żony, że nieprawda!! Rodowicz: - Aha, dziekuję. Wierzę Panu, Panie Prezesie...
  • ~meloman polskiej piosenki