"Nergal" uniewinniony ws. znieważenia godła Polski. Tarczyński reaguje: Ten obleśny degenerat pójdzie siedzieć

Użyty znak nie jest godłem RP w myśl przepisów prawa, gdyż nie posiada korony – mówił w poniedziałek sędzia Marek Kapała w uzasadnieniu wyroku Sądu Okręgowego w Gdańsku uniewinniającego lidera deathmetalowej grupy Behemoth Adama Darskiego, ps. "Nergal", oskarżonego o publiczne znieważenie polskiego godła.

wróć do artykułu
  • ~ doda
    (2018-07-30 11:39)
    on juz powinien siedziec ZAMKNAC DZIADA bo to opetany ateista ktory walczy z naszymi wartosciami narodowymi i KK Na pohybel i do klatki
  • ~Fik
    (2018-07-30 11:16)
    Tarczyński spójrz w lustro. Prawdę ci powie.
  • ~Jurek Sienkiewicz
    (2018-06-06 08:42)
    Pan Tarczyński wygląda(zawsze) jakby przed chwilą psu miskę wylizał.To chyba ze względu na umysłowość,która jak nic innego objawia się takim wyrazem twarzy.
  • ~Tamtaramtam
    (2018-04-26 14:00)
    Prawdziwa cnota krytyk się nie boi a tu takie święte oburzenie. Co macie za dużo wolności?
  • ~Helena
    (2018-04-18 23:43)
    Nergal powinien go podac do sądu za publiczne nazwanie go obleśnym degeneratem. Na 100% by wygrał co najmniej przeprosiny
  • ~i co ?
    (2018-04-17 03:43)
    na wydziale zarządzania UW na Służewcu wisi bez korony i na dodatek zdjęcie flag opisane jest jako widok od ul.Modzelewskiego
  • ~fajfik
    (2018-04-16 22:55)
    Pan Tarczyński z dnia na dzień robi się coraz bardziej groteskowy i żałosny - jak cała pisowska kasta.
  • ~rita
    (2018-04-16 21:51)
    Tarczyńskiemu szajba odbija koncertowo.
  • ~Daniel
    (2018-04-16 21:05)
    "Obleśny degenerat !" ? Tarczyński obraża obywateli Polski jak chrześcijański szlachcic z izby dworskiej Augusta Mocnego . Tarczyński skończy jak biskup Jakub Masalski w czasie Insurekcji Kościuszkowskiej albo jak prymas Michał Poniatowski , który sam wymierzył sobie sprawiedliwość za obrazę Polaków popełniając samobójstwo.
  • ~Zmowa Milczenia ;)
    (2018-04-16 16:13)
    Jaką działkę odpala Nergal za reklamę Tarczyńskiemu?
  • ~qqq
    (2018-04-16 14:39)
    Jak sąd śmiał wydać wyrok niezgodny z poglądami posła Tarczyńskiego?
  • ~rychu
    (2018-04-16 14:04)
    sad wydal wyrok, moze mi sie to podobac lub nie, ale Tarczynski powiedzial - Wcześniej czy później ten obleśny degenerat pójdzie siedzieć. Obiecuję. Jako znieważony Polak zadbam o to ??!!!!!!!!!! to jest poblicznie sformolowana grozba karalna !!!!!!!!
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-04-16 14:04)
    Ciekawe co napiszą postępowcy jak inni zaczną twórczo eksplorować obszary np Gwiazdy Dawida... Wystarczy ze nie będzie niebieska na białym tle...
  • ~Orzeł Przedni
    (2018-04-16 13:57)
    Tarczyński zapomniał ,że jego godłem jest tłusta kaczka ,to też ptak . Tarczyński ze swoim niedorozwojem fizycznym i umysłowym tworzy kastę wolską .
  • ~AntySatan
    (2018-04-16 13:57)
    Bóg was zgładzi lewaczki,ten chory nergaś skończy w piekle tak jak wy,i nikt mu nie pomoże, tam nie będzie kapały czy innego adwokata diabła,więc wasz los jest przesądzony,czekajcie na zagładę,razem z waszym ulubieńcem "muzycznym" HAHAHA !!!
  • ~Kauzperdaosja
    (2018-04-16 13:45)
    Prokurator oraz Tarczyński (podobno prawnik po KUL) bronią z całych sił godła PRL bo ten był właśnie bez korony.To jest racja ponieważ teraz PiS tworzy PRL-bis.Widać z tego ,że Prokurator i tarczyński to wrogowie Polski Demokratycznej wolą PRL.Tylko chłopcy żle się bawicie jak chcecie powrotu oficjalnie PRL.
  • ~r
    (2018-04-16 13:44)
    Dominisiowi T. proponuję udział w zlocie na łysej górze.Ma blisko i się bidula odpręży.Tylko niech zabierze ze sobą kumpli z MW,ONR i tych innych patriotów.Będzie weselej!.
  • ~Strzeżcie się plucia pod wiatr
    (2018-04-16 13:38)
    "Wcześniej czy później ten obleśny degenerat pójdzie siedzieć". Może nie siedzieć, ale wpłata na cel harytatywny za zniesławienie od posła Tarczyńskiego wcześniej czy później zostanie zasądzona.
  • ~order białej wrony
    (2018-04-16 13:15)
    On sprofanował tego orła którym zostali odznaczeni Michnik, Buzek Szejwach ... sami swoi
  • ~Batko
    (2018-04-16 11:58)
    Sędzia lewackie byd-- na bruk.

Może zainteresować Cię też: