Dziennik Gazeta Prawana logo

Loco Star rozgrzeje przed Palomą Faith

20 stycznia 2010, 13:17
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Loco Star rozgrzeje przed Palomą Faith
Inne
Niezwykły performance pełen cyrkowych akcentów, jakby żywcem przeniesiony z najnowszego filmu Terry'ego Gilliama "Parnassus" - oto, co czeka polskich fanów Palomy Faith na warszawskim koncercie 26 lutego. W magiczny świat wokalistki wprowadzi zespół Loco Star.

Zespół łączy różne rodzaje muzyki elektronicznej, tworząc wielowarstwową, rytmiczną całość. W skład formacji wchodzą muzyczni pasjonaci, od lat związani z alternatywną sceną.

Liderem, głównym kompozytorem i producentem jest znany z grupy Pink Freud, Tomek Ziętek. Ciepłym i zadziornym głosem obdarzona jest utalentowanej wokalistka - Marsija, która na stałe współpracuje z Noviką, Smolikiem oraz grupą Silver Rocket.

Początek imprezy w warszawskim klubie Palladium o godzinie 21.00. Bilety w cenie () dostępne są za pośrednictwem Eventim.pl, Ticketonline.pl, Ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK, sieciach Media Markt i Saturn.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj