Zespół Nuntak, założony przez pięciu lekko szalonych naukowców, będzie jedyną atrakcją Live Earth Antarctica. Ich koncert zobaczy jedynie siedemnastu pracowników stacji badawczej.
To się nazywa prawdziwe zaangażowanie. Pięciu naukowców - w wieku od 22 do 28 lat - postanowiło zagrać specjalny, a zarazem najmniejszy koncert z okazji Live Earth.
7 lipca, będą główną - bo jedyną - gwiazdą Live Earth Antarctica.
Naukowcy zagrają w jednej z amerykańskich stacji badawczych dla kilkunastu osób. Koncert Nuntak ma być transmitowany w internecie.
Live Earth to seria koncertów zorganizowanych przez byłego wiceprezydenta USA, Ala Gore'a, by uzmysłowić ludziom problemy związane z globalnym ociepleniem. Oprócz Nuntak akcję poparli już między innymi Madonna i U2.
Naukowcy zagrają w jednej z amerykańskich stacji badawczych dla kilkunastu osób. Koncert Nuntak ma być transmitowany w internecie.
Live Earth to seria koncertów zorganizowanych przez byłego wiceprezydenta USA, Ala Gore'a, by uzmysłowić ludziom problemy związane z globalnym ociepleniem. Oprócz Nuntak akcję poparli już między innymi Madonna i U2.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|