Dziennik Gazeta Prawana logo

Eva Longoria i Linkin Park uświetnią MTV MTV EMA

7 października 2010, 14:15
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Seksowna Eva Longoria znów w syrenim trenie – tym razem projektu Roberta Rodrigueza
Seksowna Eva Longoria znów w syrenim trenie – tym razem projektu Roberta Rodrigueza/AP
Eva Longoria poprowadzi tegoroczną uroczystość wręczenia MTV Europe Music Awards.

- Bardzo się cieszę z możliwości poprowadzenia gali MTV EMA 2010 oraz z faktu, że ceremonia odbędzie się w tak przepięknym mieście, jakim jest Madryt - wyznała aktorka. - Nie mogę się już doczekać występów gwiazd i ogromnie się cieszę, że artystkami, które otrzymały w tym roku najwięcej nominacji są dwie niesamowite kobiety - Lady GaGa oraz Katy Perry - tworzące jedne z najwspanialszych utworów współczesnej muzyki pop.

Na żywo podczas imprezy wystąpią m.in. wspomniana Katy Perry i zespół Linkin Park. Nazwiska kolejnych wykonawców poznamy wkrótce. 17. edycja nagród MTV, która odbędzie się 7 listopada w Caja Magica w Madrycie, zostanie wyemitowana w MTV Polska o 21.00.

Eva Longoria znana jest przede wszystkim z roli w popularnym serialu "Gotowe na wszystko".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Tematy: Eva Longoria
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj