Justin - który jest jednym z najczęściej wyszukiwanych artystów w Internecie i który posiada ponad 5 milionów fanów w serwisie Twitter – wcieli się w rolę gospodarza internetowej relacji z MTV EMA`s 2010 i zadba o odpowiednią interakcję z fanami. Bieber dołoży starań, aby fani muzyki otrzymali sporą dawkę najświeższych informacji i plotek o gwiazdach – nominowanych, prezenterach czy wykonawcach gali. W ten sposób, użytkownicy będą na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami. To wszystko można będzie śledzić na oficjalnej stronie ceremonii – ema.mtv.pl 7 listopada od g. 20:00.

 „Bardzo się cieszy mnie fakt iż wszyscy fani będą w stanie śledzić w tym roku razem ze mną galę MTV EMA`s dzięki specjalnej, internetowej relacji! W ten sposób, zorganizujemy jedną wielką muzyczną imprezę, na którą zaproszenie dostanie każdy z Was!” – komentuje Justin.

Justin Bieber jest w tym roku nominowany do MTV EMAs w trzech kategoriach – Najlepszy Debiut, Najlepszy Wykonawca oraz Najlepszy Artysta „MTV Push”. Galę poprowadzi Eva Longoria, a na żywo wystąpią Ke$ha, Linkin Park, Katy Perry, Shakira, Plan B, Kid Rock, Kings of Leon i inni.

 Relacja z MTV Europe Music Awards 2010 na żywo w MTV Polska 7 listopada o g. 20:00 (czerwony dywan) oraz 21:00 (ceremonia). 

Więcej o MTV EMA`s również na: www.facebook.com/mtvema