Bohaterami opartego na dramacie Williama Szekspira filmu "Gnomeo And Juliet" są ogrodowe krasnale. Historia dotyczy dwóch skłóconych rodów, które mieszkają niedaleko siebie.

Piosenka zatytułowana "Hello Hello" została zarejestrowana w październiku. Wspólne nagranie zaprzyjaźnionych artystów pojawi się w obrazie. Utwór usłyszymy w scenie, w której tytułowi bohaterowie spotykają się po raz pierwszy. Na soundtracku znajdą się także inne piosenki Eltona Johna, w tym nowa wersja "Crocodile Rock" przygotowana z pomocą Nelly Furtado. W anglojęzycznej wersji trójwymiarowej produkcji głosów postaciom udzielają James McAvoy i Emily Blunt. Ponadto w udźwiękowieniu udział wzięli Jason Statham i Patrick Stewart. Animacja, której pomysłodawca jest Elton John, trafi do polskich kin w lutym 2011 roku.

Ostatnie wydawnictwo Lady GaGi to "The Fame Monster" z listopada 2009. W przyszłym roku do sklepów trafi jej nowe dzieło "Born This Way". Najnowszy album artysty - nagrany z Leonem Russellem "The Union" - ukazał się 19 października.