Doda to wielka zwyciężczyni Viva Comet – odebrała już 10 statuetek! W tym roku otrzymała tylko jedną nominację w kategorii "Artystka Roku", a zaśpiewa piosenkę z nowego albumu długo "Siedem pokus głównych". 

Ewa Farna (aż 5 nominacji) zapowiada, że na Viva Comet zaśpiewa swój najnowszy przebój, a Stachursky (który ma szansę na dwie statuetki – w kategoriach "Artysta roku" i "Najlepsze na viva-tv.pl") – wielki hit 2010 roku, czyli "Dosko". 

Jeszcze więcej, bo 6 szans na wygraną ma Robert M. Gwiazdor muzyki klubowej już w 2010 roku otrzymał status artysty VIP, dzięki czemu jego utwór "Superbomb" był jednym z najczęściej emitowanych kawałków w Viva Polska. 24 lutego Robert M wykona utwór – niespodziankę.

Tytułu swojego kawałka nie zdradza również formacja Monopol (dwie nominacje do Viva Comet 2011 – w kategoriach "Zespół roku" i "Charts Awards"), która podbiła Vivę dzięki przebojowemu singlowi "Zodiak na melanżu". Wiadomo jedynie, że będzie to piosenka z jej najnowszej, mającej ukazać się w 2011 roku płyty.

Bilety na galę Viva Comet 2011 są dostępne w sieci Ticketpro m.in. w Empikach. Do 7 lutego pojedyncze bilety będą w cenie 20 zł, a bilety rodzinne (dla osoby dorosłej z dzieckiem) za 30 zł. Od 8 lutego obie wejściówki podrożeją o 10 zł.