Wrażenia z pobytu w naszym kraju mogliśmy śledzić na oficjalnym profilu Twitter Theo Hutchcrafta, który ochoczo notował wrażenia z wizyty w Polsce oraz zamieszczał fotografie z naszego kraju.

Reklama

W ostatni dzień wizyty w Polsce, wokalista Hurts wspomniał o dwóch słynnych polskich modelkach : "Kasia Struss i Anja Rubik dbają o nas. Wszystko będzie OK".

Tuż przed koncertem w gdańskim klubie Parlament, Hutchcraft pisze: "Nasza ostatnia noc w Polsce. W pięknym Gdańsku prószy śnieg. Dzisiejszy wieczór będzie wielki, naprawdę wielki".

Już po spotkaniu z trójmiejską publicznością, wykonawca hitu "Wonderful Life" wychwalał nasz kraj pod niebiosa. Zdobył się nawet na podziękowania dla fanów, pisząc łamaną polszczyzną: "Dziekuje Gdansk! Djekuje Polska! A perfect, perfect finale to a perfect weekend. Thank you all. Our heart is yours. Cudowne życie!".

Bilety na wszystkie trzy polskie koncerty Hurts były wyprzedane na kilka dni przed występami. Po wizycie w Polsce, zespół Hurts kontynuuje europejską trasę koncertową w Estonii.

Reklama