Primus to dowodzona przez basistę Lesa Claypoola kapela pochodząca z okolic San Francisco. Twórczość grupy balansuje na granicy rocka, funku i metalu. Wydane przez nią albumy "Sailing the Seas of Cheese" oraz "Pork Soda" pokryły się w Stanach Zjednoczonych platyną. Kapela jest także autorem tematu przewodniego do serialu animowanego "Miasteczko South Park". Ostatnie studyjne wydawnictwo bandu to "Antipop" z 1999 roku. Amerykanie zagrają na scenie Tent.

Reklama

Foals to wywodzący się z Oksfordu zespół grający dance-punk. – Kto kiedykolwiek słuchał ich muzyki wie doskonale, że na tle brytyjskiej sceny muzycznej twórczość Foals wyróżnia się zdecydowanie – czytamy w zapowiedzi organizatorów. – Własny, rozpoznawalny styl sprawia, że ich popularność stale rośnie. Dowódu W tym roku dostali aż pięć nominacji do muzycznych nagród "NME". Anglików, promujących płytę "Total Life Forever" z maja 2010 roku, będzie można podziwiać na głównej scenie.

Wcześniej udział potwierdzili Coldplay, D4D, Paristetris, Caribou, Fat Freddy's Drop i Hurts.

Ceny na nadchodzącą edycję festiwalu przedstawiają się następująco: 3 dni (1-3.07.2011): Karnet 3 dni - 310 złotych Karnet 3 dni + pole namiotowe - 350 złotych 4 dni (30.06-3.07.2011): Karnet 4 dni - 370 złotych Karnet 4 dni + pole namiotowe - 410 złotych.