Dziennik Gazeta Prawana logo

Lady GaGa o Kate Moss: Urodziłaś się doskonała

16 maja 2011, 00:40
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Lady Gaga
Lady Gaga/PAP/EPA
Lady GaGa zadedykowała piosenkę supermodelce Kate Moss.

Podczas niedawnego występu w Londynie, widząc supermodelkę w pierwszym rzędzie, wokalistka postanowiła zaśpiewać specjalnie dla niej.

- Urodziłaś się właśnie taka, Kate - można było usłyszeć w "Born This Way" ze zmienionym na tę okazję tekstem. - Urodziłaś się doskonała.

23 maja ukaże się nowy album artystki, "Born This Way".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj