Kelly Osbourne: "Nie mogę nawet oddychać w tej chwili, tak strasznie płaczę, straciłam jedną z najlepszych przyjaciółek. Zawsze będę cię kochać Amy i nigdy nie zapomnę prawdziwej ciebie".

Reklama

Rihanna: "Jestem autentycznie załamana. Droga Amy, zrobiłaś WIELKIE wrażenie na tym przemyśle i na całym świecie w tak krótkim czasie... Za krótkim! Ikony nigdy nie umierają".

Billy Corgan ze Smashing Pumpkins: "Smutno słyszeć o Amy Winehouse. Opłakuję każdego z naszych, kto odchodzi. To tragedia... bez wątpienia."

Lily Allen: "Była taką zagubioną duszą, niech spoczywa w pokoju:.

Moby: "To tak strasznie smutne i niepotrzebne. Żałuję, że po naszym występie w Serbii nie byłem w stanie pomóc Amy. Przykro mi".

Elly Jackson z La Roux: "To smutne. Blake (Fielder-Civil, były mąż Winehouse – red.) powinien zapłacić za zaangażowanie najbardziej utalentowanej dziewczyny naszych czasów w to, co ją zabiło. Podobnie management, który zaplanował jej trasę koncertową dla własnych zysków, kiedy nie czuła się dobrze i fani, którzy oczekiwali zbyt wiele i buczeli, gdy nie zawsze była perfekcyjna".

Big Boi z duetu Outkast: "Kurt Cobain, Janis Joplin, Jim Morrison, Jimi Hendrix i teraz Amy Winehouse. Wszyscy zmarli w wieku 27 lat. Spoczywajcie w pokoju".

Swój żal w internetowych postach wyrazili również: Boy George, Demi Moore, Dave Navarro, Dr. Dre, Samantha Ronson, Jessica Alba, zespół The Who, P. Diddy, Kate Moss i grupa Megadeth.

AP
PAP/EPA
Reklama