- Otwórzcie swoje serca i umysły, dając nam niesamowite przykłady kreatywności - zachęcają muzycy. - Zostań reżyserem muzycznego wideoklipu do najnowszego utworu "Solą w oku". Zaskoczcie nas swoją interpretacją i pokażcie że fani zespołu są kreatywni i twórczy. Nie liczy się sposób przekazu, ale jego autentyzm. Oczywiście kręcąc swoje wersje klipów, najlepiej jeśli materiały w nim wykorzystane będą Waszym dziełem. Najciekawsze prace zostaną umieszczone na YouTube, Facebooku i oficjalnej stronie zespołu.

Najlepszy teledysk będzie natomiast dołączony do płyty DVD wydanej z okazji powrotu zespołu Illusion. Projekty można nadsyłać do 27 sierpnia, do godziny 24:00. Regulamin znaleźć można pod TYM ADRESEM.

Nagranie "Solą w oku" uzupełni kompilację "The Best of", która ukaże się we wrześniu. Jesienią formację będzie można zobaczyć na żywo. Podczas minitrasy zagrają zaprzyjaźnione z muzykami reaktywowane zespoły Tuff Enuff i Flapjack. W czasie koncertów zostanie zarejestrowane DVD. Oto harmonogram występów: 1 października - Katowice, Spodek 5 listopada - Sopot, Ergo Arena 25 listopada - Warszawa, Torwar 14 listopada 1999 roku w gdańskim klubie Kwadratowa odbył się pożegnalny koncert zespołu. Dyskografię bandu zamyka longplay "Illusion 6" z 1998 roku.

Skład Illusion tworzą Tomasz Lipnicki, Jerzy Rutkowski, Jarosław Śmigiel i Paweł Herbasch.