Dziennik Gazeta Prawana logo

Posłuchaj Tony'ego Bennetta w pięknych duetach

5 września 2011, 09:55
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Tony Bennett
Tony Bennett/PAP/EPA
Tony Bennett udostępnił w internecie zajawki kawałków nagranych wspólnie z Mariah Carey i Lady GaGą.

Utwory promują nadchodzący album muzyka, "Duets II". Piosenka z udziałem Carey nosi tytuł "When Do the Bells Ring for Me", a utwór, w którym śpiewa GaGa – "The Lady Is a Tramp". Pierwszy z kawałków można znaleźć pod tym adresem, a drugi – tutaj. Na płycie znajdzie się także numer nagrany przez Bennetta z Amy Winehouse, "Body and Soul". Premiera albumu "Duets II" zaplanowana jest na wrzesień.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Tematy: Tony Bennett
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj