"Często zdarza mi się wymiotować przed wyjściem na scenę" – wyznała 22-letnia piosenkarka w wywiadzie dla magazynu "Vogue". "Nigdy jednak nie zrobiłam tego na samej scenie" – zaznaczyła gwiazda dodając, że duży stres zawsze gwarantuje jej udany występ.

Znana z pełnych kształtów autorka hitu "Rolling In The Deep" nie ma zamiaru poddawać się panującej w Hollywood obsesji na punkcie diet i idealnej sylwetki. "Widziałam ludzi, dla których to jest całe życie. Te osoby albo chcą być szczuplejsze, albo mieć większe piersi. To je wyniszcza" – oznajmiła Adele. "Ja nie chcę tego w moim życiu... Oczywiście mam swoje kompleksy, ale nie zadaję się z ludźmi, którzy mi je wytykają" – dodała.

Obecnie samotna wokalistka twierdzi, że nie przeszkadza jej to, że nie ma partnera. "Kiedy ktoś pojawia się w moim życiu, bardzo się rozpraszam. Nie mogę sobie teraz na to pozwolić" – wyjaśniła gwiazda, której album "21" święci obecnie triumfy na całym świecie. "Poza tym nikt nie traktuje mnie lepiej niż ja sama" – dodała.