O tym swoim albumie Patrycja Markowska mówi z dużymi nadziejami: "Wydaje mi się, że ten album jest bardziej dojrzały, bardzo osobisty, najlepszy do tej pory" – tłumaczy.

Reklama

Płyta, która pojawiła się wcześniej w dwóch edycjach: CD standard oraz CD DVD, pokryła się już platyną, a single promujące album ("Księżycowy"; "Hallo Hallo"; "Ostatni") długo gościły na szczytach list przebojów. Teraz czas na reedycję z czterema nowymi utworami. Na płycie znajdziemy m.in. hit "Tylko mnie nie strasz" w dwóch wersjach (Radio Edit i specjalnym remixie dla fanów).

"Spełniło się moje marzenie. Piosenka "W hotelowych korytarzach" doczekała się klipu. I to jakiego!!! Chciałam podkreślić klimat piosenki obrazkiem filmowym, tajemniczym, innym. Chyba się udało... – tak o reedycji płyty mówi Patrycja.

"Stało się jeszcze coś ważnego. Czekałam na ten moment od zawsze. Całkowicie, po krańce nerwów oddałam się piosence. Zaśpiewałam ją na żywo z najlepszym wokalistą świata – Grzegorzem J. Takie chwile uniesienia to coś wyjątkowego. Boski numer. To piosenka "Trzeba żyć" – dodaje piosenkarka.

Reedycję promuje singiel "Tylko mnie nie strasz".