Aby znaleźć się na najnowszym albumie 30 Seconds To Mars, wystarczy przesłać swoją fotografię na adres thefaceofmars@gmail.com. Kto pierwszy, ten lepszy!


Album "This Is War" powstaje właśnie w Los Angeles pod producencką opieką Flooda, współpracującego m.in. z U2, Nine Inch Nails, Depeche Mode i Smashing Pumpkins. Płyta ukaże się jesienią i będzie kolejnym wydawnictwem zespołu po platynowej płycie "A Beautiful Lie" z 2005 roku.

Jak obiecują muzycy, na nowym albumie 30 Seconds to Mars znajdą się ubrane w piosenki refleksje członków zespołu, zgromadzone w ciągu ostatnich lat spędzonych przez grupę w trasie koncertowej.

Oni chcą znaleźć dla siebie nową niszę, a to zawsze jest wyzwanie" - opowiadał Flood magazynowi "Billboard". - Od początku przyświecał im jeden cel, który Jared zdradził mi podczas pierwszej rozmowy: pragną stworzyć płytę, która stanie się klasykiem, a to wymaga zarówno od nich, jak i ode mnie, wielkiej otwartości na niecodzienne pomysły, prawdy, szczerości i ciężkiej pracy. Czerpię z tej współpracy wielką satysfakcję.”

Premiera albumu zapowiadana jest na koniec listopada.