Dziennik Gazeta Prawana logo

Znów gwiazdorsko i topornie u Timbalanda

19 października 2009, 12:05
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Co ten facet w sobie ma, że najgorętsze nazwiska show biznesu lgną do niego jak muchy do miodu? Mimo, że Timbo od lat proponuje jeden zestaw topornych bitów, produkuje muzykę największym sławom. I te sławy ochoczo śpiewają na jego płytach. Najnowszą "Shock Value 2" ozdobią m.in. Jay-Z, Missy Elliott i Lady GaGa.

Zaiskrzyło się gwiazdami... Oprócz wymienionych sław rapu i popu, wydawnictwo pomieści efekty współpracy producenta z i m, zespołami i oraz wokalistami R&B: i . Z wizytą wpadł także duet (dwie trzecie zespołu N*E*R*D) oraz kanadyjski raper .

Oto pierwsza próbka z nowego albumu Timbo - kawałek z udziałem tego ostatniego:

p

Następcę wydanego dwa lata temu krążka "Shock Value 1" promować będzie piosenka nagrana z nową protegowaną Timbo, amerykańską wokalistką .

Premierę krążka zaplanowano .

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj