Dziennik Gazeta Prawana logo

Poznajcie supergrupę Micka Jaggera – oto SuperHeavy w pełnym składzie!

25 sierpnia 2011, 00:30
Mick Jagger i Dave Stewart byli ciekawi, jak brzmiałby zespół złożony z wielu artystów z różnych muzycznych bajek. A że dla chcącego nic trudnego (zwłaszcza, gdy jest frontmanem The Rolling Stones, albo gdy grało się w Eurythmics), więc założyli od razu supergrupę w składzie, który zapiera dech: Mick Jagger, Damian Marley, A.R. Rahman, Dave Stewart i Joss Stone. Już 16 września do sklepów trafi ich wspólne dzieło – album nagrany pod szyldem SuperHeavy. U nas muzyczny Dream Team już dziś na zdjęciach ze specjalnej sesji.
1/7SuperHeavy
2405019-superheavy.jpg
Universal Music Polska
2/7SuperHeavy
2404948-superheavy.jpeg
Universal Music Polska
3/7SuperHeavy
2404973-superheavy.jpg
Universal Music Polska
4/7SuperHeavy
2404923-superheavy.jpeg
Universal Music Polska
5/7SuperHeavy
2404898-superheavy.jpg
Universal Music Polska
6/7SuperHeavy
2404873-superheavy.jpg
Universal Music Polska
7/7SuperHeavy
2404998-superheavy.jpg
Universal Music Polska
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Własne
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj