Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Zaz rozniosła Salę Kongresową – zobacz zdjęcia!

6 czerwca 2012, 16:27
Sala Kongresowa w Warszawie już dawno nie była świadkiem takiego przepływu energii, jaki zafundowała swoim fanom Zaz, francuska gwiazda, okrzykniętej następczynią słynnej Edith Piaf. Zaz zagrała w Polsce po raz drugi, ale z pewnością nie ostatni. Swoją energią i talentem podbiła serca Polaków.
Reklama
Reklama
Tematy:
ZAZ Sala Kongresowa Isabelle Geffroy koncert

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Hania
  2012-06-06 23:14:28
  Uwielbiam ją.
  0
 • Andre L-P
  2012-08-13 02:52:16
  No proszę była przyjemność słuchania i oglodania na maxa talen i klasa.piosenkarka z Paryża.A. ..nasza gwiazda Doda z.Pomorza Zachodniego żeby wzbudzić żainteresowani publiki...to i w trumnie śpiewa ,kutsem z gumy wymachuje a "kuszenie kroczem" nie działa bo za często je eksponuje,dodac tandetna prowincjonalna garderoba i fatalny Make up (jak u większość Polskich wokalistek.) - to taka otoczka dla Dody jest bledna i obnizajaca jej range .Gdyby choć raz wystąpiła w czarnej eleganckim krotkiej sukience i dala czadu swoim B.dobrym głosem było by pysznie a nie prostacko.Doda ma fatalnych doradców w okol siebie nie.posiadajacych światowych doświadczeń z tego artystycznego kręgu.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama