Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Spice Girls skradły olimpijskie show

14 sierpnia 2012, 01:20
Dziennik "Natiolan Post" natychmiast ogłosił, że piątka Brytyjek skradła show ceremonii zamknięcia Igrzysk, które oglądało 300 milionów widzów na całym świecie i 80 tys. fanów na Stadionie Olimpijskim
Dziennik "Natiolan Post" natychmiast ogłosił, że piątka Brytyjek skradła show ceremonii zamknięcia Igrzysk, które oglądało 300 milionów widzów na całym świecie i 80 tys. fanów na Stadionie Olimpijskim / PAP/EPA / DIEGO AZUBEL
"Wannabe" i "Spice up your life" to dwa utwory, które kultowy girls band Spice Girls, wykonał podczas uroczystości zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Jednak jak zapewniają artystki, był to tylko jednorazowy i okazjonalny występ grupy.
Reklama
Reklama
Tematy:
Melanie Chisolm Spice Girls Emma Bunton Victoria Beckham
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Kama
  2013-04-13 13:06
  Geri_Fan - to ty chyba nie czytasz Twittera. Sama znalazłam tweeta Victorii, gdzie dokłądnie to napisała, co ejst w tym artykule. A co do reszty - o co ci chodzi? Jakieś wywiady czy co jeszcze...przecież one tam wystąpiły. Na żywo w TV oglądałam ich wystep, więc... naprawdę nie rozumiem, o co ci chodzi, bo z tym Tweeterem to wiem, ale JAKIE WYWIADY?? JAKIE KŁAMSTWA???
  0
  zgłoś
 • Geri_Fan
  2012-08-21 18:20
  Jakie kłamstwa!!! Nie czytacie chyba ich wywiadów ani Twitterów!!! A zdjecie wgl nieakutalne (2008)!!! Wstydźcie się!! Zobaczie, co radiu HEART FM u Emmy Bunton mówiły pozostałe 4 Spicetki, i co w magazynie HELLO! powiedziała Geri!!!
  Wierzycie jakimś brytyjskim brukowcom!!!
  0
  zgłoś
 • mariusz
  2012-08-15 08:50
  Najpiękniejsze nogi ma Victoria... :)
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama