Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Whitney Houston w oczach matki, "Remembering Whitney" w sprzedaży

29 stycznia 2013, 16:57
W swojej książce matka Whitney Houston przyznaje, że od samego początku związku jej córki z Brownem, była pełna wątpliwości, czy jest on odpowiednim mężem. Twierdzi, że gdyby nie jego zgubny wpływ, Whitney nie wpadłaby w uzależnienie od narkotyków i uniknęłaby przedwczesnej śmierci
W swojej książce matka Whitney Houston przyznaje, że od samego początku związku jej córki z Brownem, była pełna wątpliwości, czy jest on odpowiednim mężem. Twierdzi, że gdyby nie jego zgubny wpływ, Whitney nie wpadłaby w uzależnienie od narkotyków i uniknęłaby przedwczesnej śmierci / Sony Music
– W najciemniejszych chwilach zastanawiałam się, czy ona w ogóle mnie kochała – pisze Cissy Houston, matka Whitney w książce, która trafiła właśnie na amerykański rynek. I za przedwczesną śmierć gwiazdy w "Remebering Whitney" obwinia Bobbyego Browna, byłego męża wokalistki.
Reklama
Reklama
Tematy:
Cissy Houston Remebering Whitney Whitney Houston

Powiązane

Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Nippy
  2015-08-30 20:59
  Największa muzyczna i osobowościowa strata dla mnie..I dla świata. Do dziś nie umiem pojąć dlaczego..? To ironia losu mieć taki talent, taką urodę i taką skromną osobowość, a do końca nie wierzyć w siebie...:( cudowna książka . Ma honorowe miejsce na półce.
  0
  zgłoś
 • Inca
  2013-01-30 18:11
  Zamknij gębę anusia boś durna,matka wie co mówi ,taka prawda.Pokój jej duszy ,piękny głos i wieeelki talent jakich mało- zmarnowany...szkoda,wielka szkoda.
  0
  zgłoś
 • Anusia
  2013-01-30 13:30
  wiedzialy galy co braly wiec wart Pac palaca a palac Paca
  1
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama