Reklama
Reklama
Reklama

Ksiądz Oldman, stygmatyczka i nagie piersi - Bowie zablokowany w dniu premiery!

Po Tildzie Swinton, Davidowi Bowiemu udało się zaangażować do teledysku Gary'ego Oldmana. Znakomity aktor zagrał księdza w klipie do tytułowego nagrania z najnowszej płyty muzyka – "The Next Day". Słynnym panom towarzyszy... naznaczona stygmatami Marion Cotillard. Dzieła Florii Sigismundi wywołało wiele kontrowersji, bo owi księża w nim bawią się w barze razem z półnagimi prostytutek, a sam Bowie pojawia się jako Chrystus. Serwis You Tube zaraz po premierze zablokował jego emisję, a potem przywrócił z ostrzeżeniem, że zawiera treści tylko dla dorosłych. Jako pierwsi mamy z kadry obrazoburczego klipu!
Reklama
Reklama
Tematy:
#DavidBowie Gary Oldman The Next Day
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • f
  2013-05-28 11:03
  A dlaczego nie ma żadnego mułły ?!!! To dyskryminacja muzułmanów.
  0
  zgłoś
 • koolo
  2013-05-18 09:17
  No cóż Bowie cały czas istniał dzięki skandalowi , był homoseksualistą, ubierał się w damskie cuchy - miał kikka udanych przebojów np,Absolute Beginners, China Girl, Let's Dance, Where Ane We Now?
  '
  0
  zgłoś
 • Agnestja
  2013-05-12 14:38
  nie dało sie obronić samą muzyką? sięganie w teledyskach po religijne prowokacje - to dobre dla mało utalentowanych małolatów, po co to Bowiemu było, to ja nie wiem...
  0
  zgłoś
 • benek
  2013-05-08 20:27
  Bowie zalatuje kiczem i tandeta flower power
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama