Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Varius Manx i już piąta wokalistka w historii - ZDJĘCIA!

26 maja 2013, 17:20
Jak poinformował zespół w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku "drogi zawodowe zespołu Varius Manx i Anny Józefiny Lubienieckiej rozeszły się"
Jak poinformował zespół w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku "drogi zawodowe zespołu Varius Manx i Anny Józefiny Lubienieckiej rozeszły się" / Shutterstock
"Naszym celem nie jest bicie rekordu Guinessa w zmianie wokalistek" – informują muzycy zespołu Varius Manx, który po raz kolejny... zmienia swój "głos". Grupa po trzech latach rozstała się z Anną Józefiną Lubieniecką i zapowiada, że wkrótce zostanie przedstawiona jej następczyni. I już piąta wokalistka w historii formacji. To dobra okazja, by przypomnieć wszystkie śpiewające dziewczyny z Varius Manx.
Reklama
Reklama
Tematy:
Anna Józefina Lubieniecka anita lipnicka. Varius Manx Robert Janson

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Kuba
  2013-06-15 09:40:23
  Mam inne zdanie. Najlepsza i najpiękniejsza Anna Józefina.
  2
 • alleluja!
  2013-05-26 19:00:34
  Monika Kuszyńska to nalepsza i najpiękniejsza wokalista VM. Szkoda, tak to się skończyło. Stankiewicz - cóż, głos jak Michal Bajor i głupkowaty wyraz twarzy. Reszta może być.
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama