Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Jak harować to tylko z Adele. Oto piosenki najlepsze do pracy!

23 kwietnia 2014, 12:56
Kreatywności w miejscu pracy najbardziej sprzyja ballada Adele "Someone Like You". Ekspresja wokalna Adele i łagodne tempo jej piosenki inspirują pracowników umysłowych do tworzenia nowych rozwiązań oraz wpływają zbawiennie na ich wzajemne relacje, zwłaszcza w sytuacjach stresogennych. Bardziej dynamiczne nagrania Adele ("Rolling In The Deep" czy "Fire To The Rain") polecane są jako podkład muzyczny w drodze do pracy. Ich rytmika nastraja optymistycznie i sprawia, że słuchający ich już od progu emanuje znakomitym nastrojem, który szybko udziela się jego współpracownikom
Kreatywności w miejscu pracy najbardziej sprzyja ballada Adele "Someone Like You". Ekspresja wokalna Adele i łagodne tempo jej piosenki inspirują pracowników umysłowych do tworzenia nowych rozwiązań oraz wpływają zbawiennie na ich wzajemne relacje, zwłaszcza w sytuacjach stresogennych. Bardziej dynamiczne nagrania Adele ("Rolling In The Deep" czy "Fire To The Rain") polecane są jako podkład muzyczny w drodze do pracy. Ich rytmika nastraja optymistycznie i sprawia, że słuchający ich już od progu emanuje znakomitym nastrojem, który szybko udziela się jego współpracownikom / Shutterstock
Piosenki Adele sprzyjają kreatywności w pracy i podnoszą morale w zespole. Do działania najlepiej motywują zaś hity skandalistki Miley Cyrus – pokazują najnowsze badania przeprowadzone przez serwis Spotify.
Reklama
Reklama
Tematy:
Beyonce Arctic Monkeys Daft Punk #Adele Miley Cyrus Rihanna piosenki do pracy

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Marek
    2014-10-06 19:07:04
    to prawda z tym się zgodzę, piosenka taka do pobujania, taka relaksująca i fajnie się jej słucha, miło jest tak pracować przy dobrej muzyce.
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama